Jump to content

neznam kome da se obratim


MELANI001

Preporučene objave

molim pomoc strucne osobe.Bila sam pozvana na inreviju za posao,nakon objave natjecaja na koji sam se odazvala.U pitanju je drzavana firma.Sve mi je to smrdilo jer smo na interviju bili niti 2 min.I napokon dobijem odbijenicu doma,te imena primljenih osoba njih 6,te nas 125 koji smo sudjelovali.Malo se dam u istrazivanje koliko sam kao laik to mogla no dosla sam do uzasnih informacija 100% provjerenih.Svih 6 tih navodno primljenih rade vec 2 godine u toj firmo,kako mogu sada biti na popisu.tj da su primljeni prije 10 dana.Kakva to prevara moze biti,konkretno u pitanju je zdravstvo.Da li je moguce da su pokrili ovim natjecajem neke svoje protekcije koje su poprimali odavno....ili??da li je ovo za USKOK.? stooo da radim pa ovo treba u javnost dati ali mene je strah,ovo je kriminal sto se radi danas s ljudima.Manipuliraju nasim zivotima,tuzitihtrebamo svi koji smo se odzvali natjecju a ravnatelja bolnice smijeniti...sto da radim...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija