Jump to content

ugovor o doživotnom-problermi...


anjavito

Preporučene objave

teta i ja smo sklopile ugovor o doživotnom.u njemu smo naveli da mi ostavlja stan ili novac od stana ako ga proda.novac je trebalo staviti na rč i dati mi punomoć kako bih joj plaćala dom.to sve stoji u ugovoru.međutim,stan je prodan,novac je stavljen na drugi rč.i oročen,a ja nisam dobila punomoć.u banci su mi rekli da u slučaju njene smrti,novac ide na ostavinsku,a tada će se dijeliti na jako puno dijelova jer teta ima 7 nećaka i 2 sestre koji nitko o njoj ne vodi brigu osim mene(da ne pričam koliko me voza i maltretira za svaku sitnicu).da li postoji mogućnost da se u banci stavi zabilježba da postoji ugovor o dož.te da novci nedu na ostavinsku kao i npr.što se to može i radi kada je u pitanju nekretnina pa se u gruntovnom zabilježi ugovor?

Molim nekog tko zna da mi hitno odgovori jer ludim(a teta troši novac ko luda na sve strane i ako nastavi neće imati za doplatu doma uskoro pa ću ja morati financirati)

unaprijed hvala...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija