Jump to content

Drzavna zemlja


huskybucka

Preporučene objave

Naime, imam 2 pitanja.

Prvo pitanje se odnosi na nasljedivanje zemljista iza pokojnog susjeda koja je trebala pripasti drzavi.

Naime pokojni susjed je zivio u staroj kucici i iako je imao zivu sestru koja se nije htjela brinuti o njemu covjek je otisao u dom, te logicki sve njegovo bi trebalo pripasti drzavi jer je u domu na teret drzave bio 10g!

Nedavno je susjed preminuo i sada nastupa njegova sestra-ona je to navodno naslijedila(ona tako kaze), sad mene zanima posto u gruntovnom pise njezino ime kao da je naslijedila, ali medutim pise jos i:

-Na osnovu rješenja Opć. sekretarijata za upravno pravne, opće i inspekcijske poslove -Odsjeka za soc. skrb zabilježuje se potraživanja na nekretnine "pokojnoga xy"za isplačenu naknadu na ime soc. minimuma u korist Rep. fonda soc. zaštite.

 

Zanima me da li je moguce da je stvarno to dobila njegova sestra te da li postoji mogucnost kupnje tog zemljista od drzave?

U koju drzavnu ustanovu se obratiti za kupnju tog zemljista?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija