Jump to content

Nezaposleni branitelji


jutro1

Preporučene objave

Gospodin moderator je 30.12. prenio vijest o broju nezaposlenih branitelja koji se stalno povećava.U ovu skupinu spadam i sam a od dežurnih boraca za svoja prava(sa ovog podforuma) ni traga ni glasa ni riječi solidarnosti sa onima koji su ratovali sa vama a danas nemaju baš ništa.Vjerojatno je i gospodin moderator iznenađen pa je "zaključao"temu.Sretno svima!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovanje Jutro1! Prvo da zaželim Tebi i tvojoj obitelji svako dobro i puno zdravlja i sreće u novoj 2011. godini.Evo kao što vidimo na ovom forumu ima 30000 registriranih korisnika. Vrlo pohvalno,znači da su ljudi prihvatili taj forum kao svoj pa mogu razmijeniti razne savjete,utjehe i t d . Jedna stvar bi možda mogla i proči na ovom forumu,neovisno što je to pravni forum. Neka moderatori ovog foruma razmisle da li postoji način da od nas 30000 članova svaki uplati po 2. kune na neki žiro račun pa onda neka izaberu komisiju koja če ovisno o potrebama nezaposlenih Branitelja i Branitelja koji su se našli u teškim i bezizlaznim situacijama zbog bolesti ili bilo kojeg drugog razloga. Pa to bi u startu bilo 60000 kuna i neka tjedno podijele desetorici po 6000 kuna nepovratne pomoči i tako svaki tjedan pa mislim da bi se nešto barem malo olakšalo tim Braniteljima. Smatram da to nije utopija da bi se to moglo samo treba volja. Početak je godine pa krenimo od početka složno.Pozdrav svim Braniteljima ma gdje bili!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

miner je napisao:

Poštovanje Jutro1! Prvo da zaželim Tebi i tvojoj obitelji svako dobro i puno zdravlja i sreće u novoj 2011. godini.Evo kao što vidimo na ovom forumu ima 30000 registriranih korisnika. Vrlo pohvalno,znači da su ljudi prihvatili taj forum kao svoj pa mogu razmijeniti razne savjete,utjehe i t d . Jedna stvar bi možda mogla i proči na ovom forumu,neovisno što je to pravni forum. Neka moderatori ovog foruma razmisle da li postoji način da od nas 30000 članova svaki uplati po 2. kune na neki žiro račun pa onda neka izaberu komisiju koja če ovisno o potrebama nezaposlenih Branitelja i Branitelja koji su se našli u teškim i bezizlaznim situacijama zbog bolesti ili bilo kojeg drugog razloga. Pa to bi u startu bilo 60000 kuna i neka tjedno podijele desetorici po 6000 kuna nepovratne pomoči i tako svaki tjedan pa mislim da bi se nešto barem malo olakšalo tim Braniteljima. Smatram da to nije utopija da bi se to moglo samo treba volja. Početak je godine pa krenimo od početka složno.Pozdrav svim Braniteljima ma gdje bili!

 

Dobra ideja ali teško sprovediva kao i sve što je dobro.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

podrzavam ideju minera,moram kazat svoje nezadovoljstvo zaklada hrvatski branitelja,nakon 8mj,dobio sam pomoc od 1000kn,nisam imao nikakva primanja osim socijalne pomoci 850kn,znam ljude koji su dobili 4000kn i nisu bili u takvoj situaciji,molim boga da vise nikad nepotrazujem pomoc i nemogu bit zahvalan jel tih 1000kn nije pomoc nego sprdacina.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

jutro1 je napisao:

Gospodin moderator je 30.12. prenio vijest o broju nezaposlenih branitelja koji se stalno povećava.U ovu skupinu spadam i sam a od dežurnih boraca za svoja prava(sa ovog podforuma) ni traga ni glasa ni riječi solidarnosti sa onima koji su ratovali sa vama a danas nemaju baš ništa.Vjerojatno je i gospodin moderator iznenađen pa je "zaključao"temu.Sretno svima!

 

Nezaposleni Branizelji pitajte (kanavaca)kako doći do posla ili mirovine.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Objavljeno: 27 prosinac, 2010 - 22:48

 

11.1.2007 22:37:06

 

RE: Lažni invalidi

dobra ali neprecizno zadana tema. Prvo HVIDRA među svojim članovima treba napraviti reviziju na način dali je netko invalid( invalidnost zadobivena u domovinskom ratu) ili izvan nje. Kao što je poznat niz vaših članova koji su invalidnost dobili na osnovu ozljeda i bolesti koje nisu posljedica sudjelovanja u domovinskom ratu već izvan tih okolnosti, protupravno su na osnovu lažnih ratnih puteva i lažnih potvrda o stradavanju stekli nepripadajući status a samim time i prava napr: Krešimir Kačera slomio ruku igrajući nogomet a navedeno je u potvrdi o stradavanju da je do ozljede došlo prilikom pretrčavanja uslijed neprijateljskog topničkog napada, ili tajnik udruge liječenih od PTSP-a T.B. koji je u ratu bio tjedan dana i to tijekom netom nakon Bljeska vozeći kombi sa hranom zadobio neizlječivi PTS, ili prijašnji predsjednik HVIDR-e Z. M, koji je u vrijeme zarobljavanja bio civil a tek nakon puštanja sa Bučja, pristupio policiji. To su samo neki konkretni slučajevi a za koji i sami znate da su točni a to su i razlozi zašto u tu udrugu iz razumljivih razloga nisu htjeli pristupiti mnogi časni branitelji

 

* odgovori

Ovo je tekst objavljen na braniteljskom portalu a zahvaljujem "Groznom"na savjetu kome se obratiti a ja siguran da bih puno stručniji savjet mogao dobiti od nekih sa puno staža na ovom podforumu samo se dobro skrivaju u općoj anonimnosti!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

tak se to nekad zvalo u mojoj firmi,i mogu Vam reći da Vam je ideja vrlo dobra,i kad bi mogla saživjeti velika bi to pomoć mnogima bila.... ALI... uvijek postoji to prokleto ali...onima gore to paše,peru ruke od nas,Ja znam da je 15 godina bilo dovoljno da se svaki Hrvatski branitelj zbrine, i općenito cijela braniteljska populacija,tada bi svaki branitelj dostojno živio.Na tv-u u raznim dramama nas prikazuju kao alkiće,narkiće, mafijaše,prava zakonom nam regulirana ne možemo ostvariti,dapaće iz godine u godinu nam smanjuju il ukidaju,i tako to ide...a ONI čekaju,godine prolaze,neki će se ubiti,neke će strpat u zatvor,a ostale na slobodi one višlje ( odlikovane na našoj krvi,i preds.raznih udruga, kupe)a niže će sustavno tiho gaziti,tipa,raznim kaznama,iskopčanjem struje,vode,deložacijama i drugim mjerama demokratske kapitalističke sile.Ne moram podsjećati Vas kako je partizan bio cijenjen u društvu,a mi?? gdje smo mi?? ogorčen sam, imam osječaj da sam iskorišten izrabljen,oni koje danas gledam na tv.u u ONA vremena gurnuli nam puške u ruke i pozdravljali nas sa "dom spremni",i za koga smo to mi ubijali??? civile! tako je! jer svako malo nekog nam zatvore sa tom optužbom,i nedo bog da staviš zastavu na kuću i pustiš thomsona,odma policija te prijava jrm,nacionalistički govor mržnje itd.Po meni ispada da smo bili plačenička vojska koja je trebala maknuti okupatora,da oni na miru promjene društveno uređenje,opljačkaju,i naravno rasprodaju strancima.

E moj narode!!! odlazi nama hrvatstvo bez i jednog ispaljenog metka. Nema veze,samo nek oni imaju milione u e-ima Topli pozdrav svim ponosnim Hrvatskim bojovnicima, ma gdje bili, u mislima smo zajedno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija