Jump to content

odvjetnički ured Ostović, Rakušić& Slovaček


Silvija29

Preporučene objave

Naravno da nije problem. Vrlo, vrlo ugodan i neformalan razgovor s odvjetnicima (bilo ih je troje) i koliko sam shvatila, do kraja tjedna imaju razgovore s ostalim kandidatima jer se javilo jako puno ljudi, a onda biraju dalje za drugi krug. Ono što je mene iznenadilo je to što je u pitanju mlada ekipa odvjetnika, vrlo ljubaznih i susretljivih i čak ako ne prođem dalje drago mi je što sam bila na ovako ugodnom razgovoru. :-) Također, i ja tebi želim svu sreću! :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Evo da se i ja javim. Bila sam 10.01. na razgovoru. Bilo je ugodno ali je kratko trajalo. Previše su inzistirali na očeivanoj visini plaće, ali to rade svi ... doslovno isčupaju iz tebe cifru. Nakon rečenog iznosa razgovor je prekinut uz info da će me zvati na testiranje. Čisto sumnjam. Inače vidim da si studentica prava, ja sam pak dugo godina radila kao tajnica u velikoj kompaniji, uslijed prodaje kompanije jako puno ljudi sa SSS je ostalo bez posla pa tako i ja. Eto, od 1.1. sam u potrazi za poslom pa ćemo vidjeti... Želim ti puno sreće.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala ti na dobrim željama. I mene su također pitali za očekivanu plaću na što sam rekla da iskreno ne očekujem nekakav basnoslovno veliki iznos jer i sama znam koliku plaću imaju vježbenici, a oni su VSS, ali da očekujem napredak i onda sam bubnula iznos. Uglavnom ja sam dobila poziv za ponovni razgovor, pa ćemo vidjeti. Također, nadam se da će i tebe pozvati ponovo.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Silvija29 je napisao:

Hvala ti na dobrim željama. I mene su također pitali za očekivanu plaću na što sam rekla da iskreno ne očekujem nekakav basnoslovno veliki iznos jer i sama znam koliku plaću imaju vježbenici, a oni su VSS, ali da očekujem napredak i onda sam bubnula iznos. Uglavnom ja sam dobila poziv za ponovni razgovor, pa ćemo vidjeti. Također, nadam se da će i tebe pozvati ponovo.

 

U prenesenom značenju, htjeli su vam natuknuti da očekuju rad "pro bono". Kao i svaki odvjetnički ured u državi. :palacdolje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija