Jump to content

blokada tekućeg računa iskustvo


mimi_106us

Preporučene objave

dana 02.01.2011. pokušao sam dići novac sa bankomata i ustanovio da mi je blokiran tekući rn. otišao u banku tamo su mi rekli da je blokiran po sudskoj ovrsi ali da mi nista drugo ne mogu reći jer sa 1.1.11. to sve vodi fina. hrabro sam krenuo put fine gdje su mi rekli da mi nemogu pomoći jer još uvijek to sve fizički unose i da mi nemogu nikakvu informaciju dati...ni koliko ni kome ni zašto....povratak u banku ( ipak sam ja njihov klijent)i inzistiram da mi daju bilo kakvu info i ne odustajanja donio je rezultat tj saznao sam koliko i kome sam dužan...naravno bio je to vip sa sudskom ovrhom od 2300kn i to se nije moglo naplatiti sa računa, iako je na računu 6000kn nego "nabavi novce" i plati direktno u fini, pošalji vipu i odvjetnicima koji su to blokirali i moli i nadaj se čudu...tako sam i napravio i platio to 07.01.2011 iliti pošli petak... i uredno čekao da se desi čudo...do utorka...u utorak ništa pa opet "pali pilu" i banka,vip,odvjetnik,fina i tako do danas, petak 14.01.2011. možda bude odblokirano drugi tjedan kažu danas u fini...naravno da je na računu još uvijek onih 6000kn do kojih nemogu a još malo će i plaća, pa će biti još više, a ja do njih nemogu...a plinari,elektra,telefon i ostali čekaju u redu sa škarama pa probaj im ne platit...............hvala vam na čitanju i imao bih jedno pitanje za kraj, ali ozbiljno...dali se nekoga može tužiti, ako da koga, za izgubljeno vrijeme, novac od goriva, živce, 2 tjedna godišnjeg potrošenog na "skakanje okolo" koiko bi to koštalo, nakraju priče dali bi se to isplatilo...ako ima koji odvjetnik neka se javi ...... hvala

 

mihael stanišić

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija