Jump to content

Expres lonac eksplodirao


Mrljavac

Preporučene objave

Kao što smo i sami svjedoci nedavnih događaja, uhićenja branitelja, kojekakvih ozbiljnih prijetnji vodećim političarima, braniteljskih prosvjeda, snižavanja braniteljskih invalidskih mirovina koje su okvalificirane kao "povlaštene" i smanjivanja ostalih prava, primjerice ukidanje prava na besplatno dopunsko osiguranje, nimalo me ne čude ralozi zbog kojih je "braniteljski expres lonac eksplodirao".

 

Naravno, terorizam i prijetnje ne podržavam i apsolutno sam protiv bilo kakvih sličnih aktivnosti, međutim, nadam se da će mjerodavne institucije i vladajuća "garnitura" OZBILJNO RAZMISLITI o daljnjem ponašanju prema hrvatskim braniteljima kao i eventualnom daljnjem ukidanju nekih nazovi povlastica, prava i omalovažavanju braniteljskog doprinosa u rađanju "lijepe naše" te kriminalizaciji Domovinskog rata.

 

:zao:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

danas sam bia na kotroli kod dr.psih. i reka mu da me izbacuju iz takta političari i novinari koji trabunjaju o našoj populaciji neargumentirano i zlobno,očito nikad nisu shvatili kakav smo boj dobili.reka mi doktor: da ih ne gledan i slušan,da su oni "ludi totalno",i da bi me najrađe izbacili i iz kuće golog na ulicu. :zao:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

jake69 je napisao:

očito nikad nisu shvatili kakav smo boj dobili.reka mi doktor: da ih ne gledan i slušan,da su oni "ludi totalno",i da bi me najrađe izbacili i iz kuće golog na ulicu. :zao:

 

mislim da ovo dosta govori o cijelokupnom mentalitetu u zemlji , ajmo mi vise poceti biti pravedni i ne gledati stvari " dao bog da susjedu crkne krava " i poceti sami od sebe i od sredjivanja svog dvorista ......

 

 

pa malo ponekad i sebe i svoje bliznje okriviti za neke stvari a ne voditi se logikom ako je moj onda nije kriv ni za sto i to samo zato jer je moj , a ne njihov

 

politika i mediji jesu smece ali ajmo mi kao jedna razumna populacija koja ima najvece zasluge za samostalnost izabrati nekog svog neokaljanog na bilo koji način da nas predstavlja i da iznosi stajalista svih branitelja

ni to nemozemo jer ce odmah doci do nekog nepotizma ili sukoba interesa, korupcije cega li vec , a neki ce to odmah poistovjetiti sa titoizmom pa nam ni to nevalja

ma ako budemo takvi nece nam nista nikad ni valjati nego mozemo samo lajati jedni na druge, ali jos je ovako dobro, nego sta ce biti ako se u buducnosti pokaze da smo svi bili dio neke ogromne zavjere tek onda cemo shvatiti da smo nastradali totalno a biti ce nam kasno jer necemo biti u snazi da ponovo revolucionarno mijenjamo stvari

 

ma kako god bilo ja sam uvjerenja da i opet da se desi neka agresija prvi bih stao u obranu svog dvorista i svoje zemlje i to uvjerenje mi daje snagu za zivot i snagu za miran san.

Jos do prije par godina sam glumio don kihota al sam izgubio volju jer sam shvatio da je zloj krvi tesko razum usaditi.

 

Zato vam porucujem pustite sudove da sude zloj krvi , a vi kao i ja krenite od svog dvorista i cinite dobro bliznjima i okolini pa ce vam se dobro i vratiti

 

pozdrav svima !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

brkabr je napisao:

################################################

 

Možda bi trebao obići psihijatra ! Otkuda ti pravo da na forum o braniteljima stavljaš linkove o ustašama . Samo tebi za informaciju , te tvoje ustaše poklonili su Istru i Dalmaciju Italiji . Pa onda opet da te informiram . U Domovinskom ratu , puno mladih ljudi dalo je živote i ostali su invalidi na ratištima širom Dalmacije . Ginuli su za ono što je šaka jada iz Hercegovine u 2.svj.ratu to velikodušno darovala Musoliniju . I #OOPS# sa ustašama , ne ti nego i svi oni koji ih veličaju . Znam da sam van teme , isprika administraciji , ali ovakve idiotarije me izbace iz takta .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija