Jump to content

poginuli


nine

Preporučene objave

  • 2 tjedna kasnije...

nine je napisao:

kad sve vidim sad mi je za sto nisam bio poginuli branitelj pa bi mi makar živila dobro obitelj a ovako patim i ja i oni kad vidim oko sebe kako su se dilile mirovine i koliki je hrvatski prosjek braniteljski i obiteljski braniteljski mirovina neko ga je napisa pa zašto sam ja tuka 5 godina prve crte

 

nine

nemoj tako razmišljat , znam da te neću utješit ali nisi jedini koji tako razmišlja

daj bože zdravlja a valjda će doći i nešto bolja vrimena za čestite i poštene ljude a ti si sigurno jedan od njih

 

pozdrav :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ČOVJEĆE TO JE PROSJEK...samo kaj je mnogo manji broj većih mirovina,a veliki broj manjih mirovina od tvoje spomenute cifre....

 

...ja nisam zavidan HB-a koji imaju mirovinu 6,7,8...tisuća kn ako je stecena na legalan način,tj.zaslužena krvlju,ranjavanjem ili pak bolešću...

 

...treba iskorijenit lažnjake i one koji su im to omogučili-vjerujete bit će svima bolje.Sve se može samo treba drž.aparatu volje za to.... :kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zkova je napisao:

ČOVJEĆE TO JE PROSJEK...samo kaj je mnogo manji broj većih mirovina,a veliki broj manjih mirovina od tvoje spomenute cifre....

 

...ja nisam zavidan HB-a koji imaju mirovinu 6,7,8...tisuća kn ako je stecena na legalan način,tj.zaslužena krvlju,ranjavanjem ili pak bolešću...

 

...treba iskorijenit lažnjake i one koji su im to omogučili-vjerujete bit će svima bolje.Sve se može samo treba drž.aparatu volje za to.... :kavica:

:palac:
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kakve gluposti..da sam poginuo barem bi mi žena imala mirovinu i djeca nebi bila gladna..a možda da si poginuo žena bi dovela drugoga i tvoju mirovinu trošila na dečka a djeca maltretirana od nekog nedaj bože srpskog kretena..kako su to izjave..i ovu statistiku tko ima koliku mirovinu..pa sigurno 40 posto njih je imalo siguran posao u mup-u ili hv-u pa su umirovljeni u invalidsje mirovine..nisu to neki pokupljeni sa ceste i država im dala..ja imam mirovinu 3300..djelatnik mup-a bio..a plača 6000 kuna..tko je sada šta dobio i izgubio

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nine je napisao:

kad sve vidim sad mi je za sto nisam bio poginuli branitelj pa bi mi makar živila dobro obitelj a ovako patim i ja i oni kad vidim oko sebe kako su se dilile mirovine i koliki je hrvatski prosjek braniteljski i obiteljski braniteljski mirovina neko ga je napisa pa zašto sam ja tuka 5 godina prve crte

 

 

 

 

 

Evo slučaja koji pobija tvoju tezu.Neki dan umrla žena,majka hrvatskog branitelja koji je poginuo u listopadu 1991.Bio je mlad i neženja,te imao još dvije sestre.Jedna sestra udana za Srbina s kojim živi u republici srpkoj,takozvanoj.Odvela mamu tamo i jedan duži period uz nju i njenu mirovinu.Sve bi možda bilo i koliko toliko u redu da zet od pokojne nije bio cijelo vrijeme srpski vojnik.Zaključke iz ove ljudske sudbine izvucite sami,dali je smrt garant boljeg života obitelji.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija