Jump to content

Kazneno djelo


vragec

Preporučene objave

Poštovani,

Na putu do posla i voznjom vlaka jednu stanicu desilo se niz nesretnih dogadjaja.Posto sam se našao u situacija da nemam za kartu jer radim za 3 tisuće kuna i živim sa bakom i dedom kojima dajem pola za režije,naišao je kontrolor i pitao zašto nemam kartu pri čemu sam mu objasnio što i vama,zamolio ga da me pusti tu jednu stanicu,on se okrenuo i doveo dvoje policajaca koji su bili na putu na posao.Policija me tada legitimirala gdje nastaje još veći problem,ja obično ne nosim dokumente sa sobom iz razloga što ih često gubim pa sam im rekao drugo ime i prezime da izbjegnem tu kaznu,no međutim tu se situacija još više pogoršala jer su inzistirali na privođenju u stanicu te sam morao izaći na stanici zajedno sa gospodom pri čemu su pretresom našli na moje čuđenje i moju osobnu iskaznicu koja je bila u toj jakni,valjda jer sam bio s njom dan prije u banci.Na kraju svega završio sam zajedno sa njima u patrolnim kolima i na kraju u stanici.Policija mi je objasnila da je kazna za krive podatke od 3000 do 5000 kuna i da ću kaznu moći platiti na rate,no kasnije sam dobio uplatnicu od 3000 kuna koju moram platit u roku od osam dana koju ja naravno neću moći platit.Šta da učinim da izbjegnem plaćanje i da dobijem barem opciju plaćanja na rate ako ništa drugo.Hvala unaprijed.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija