Jump to content

slikala postavljena kamera


splicho

Preporučene objave

u splitu su lani postavili kamere. slikalo me neki dan sa 140km/h a ogranicenje 70km/h. e sada, neki kazu da je zakonom zaštićena tvoja privatnost pa ti ne smije slika biti dokaz na sudu, negdje sam cuo da suci to ne jebu jer je kao visoka rezolucija pa oni dobro vide tko je za volanom al kao nije slikana unutrasnjost i bla bla a svi savjetuju isto: spomenit nekoga iz bosne da je vozija ili rodjaka iz amerike itd jer je poznato da se prvo kod vlasnika provjerava tko je vozija..

medjutim vlasnik auta nisam ja vec moj otac koji ce me utopit da to nisu istine :)

i sada kako se izvuc na najbolji moguci nacin ako je to ikako moguce?

i zanima me jel gine vozacka na ovo, a pretpostavljam da je :(

lako mi je za novcano ali vozacka mi je prioritet iz milijun razloga ...

šta napravit?

mogu li ja doc na sud i ipak rec da nisam ja, vec netko drugi? kakve su sanse za izbjec gubitak vozacke i priznat sve i proc novcano?

 

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

koji plitki zaključak običnog primitivca.

ako si isfrustriran ajde se liječit, pita san normalno za savjet i tražim normalan odgovor.

niti sam reka da će mi otac platit niti išta slično već ću sam snosit odgovornost kao i uvijek, jer je ovdje igrom slučaja on vlasnik (priča oko kredita itd) a ti prije nego šta ideš pisat nebuloze rađe se pogledaj u ogledalo pa se napravi pametan.

 

novčano mi nije problem pokriti kad san već zasra ali vozačka mi je prijeko potrebna radi posla i ostalih sranja, zato bi molija nekog normalnog za savjet.

 

a treće, niti sam bija pijan niti išta slično, a razloge brze vožnje neću navodit niti je to bitno kad se već dogodilo.

 

molim nekog normalnog za odgovor.

 

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

PREUZMITE ODGOVORNOST

navodenje rodaka iz Bih ili slicnih zemalja više ne prolazi na sudu.ukoliko isto napište policija ce detaljno provjeriti da li je takva osoba ušla u RH, gdje je boravila ( ako navedede da je boravila kod vas, da li ste ga prijavili,platili boravišnu pristojbu),provjeravaju se svi vaši ukućani i na kraju ako se utvrdi da lažete, tj.u ovom slučaju vaš otac dobivate kaznu od 5000 kuna i dosta problema s policijom,pa vidite što vam odgovara

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nađi nekoga starijeg sa vozačkom(tko ne vozi, a ima vozačku) i prebaci krivnju ne njega(ako mu je svejedno).

 

E sad, problem ti je slika, jer se često vidi tko vozi, pa ti u tom slučaju neće proći. Nemaš šta izgubit. Ako se i vidi, reci da si se zabunio za dan kada si posudio auto.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

puno hvala, bila je opcija i cura, jer ona ne vozi a ima vozacku, samo me zanima jos jedno...

 

ako vlasnik kaze drugu osobu pisanim putem policiji da li sud i onda ima sliku... da li u svakom slucaju imaju sliku?

jer sam cuo da sliku dobiju samo na zahtjev, tipa ako dođe onaj protiv koga je dignuta prijava pa počne spominjat druge osobe itd...

 

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija