Jump to content

Otvaranje turističke agencije


harpun

Preporučene objave

Poštovani,

želio bih otvoriti turističku agenciju u jednom turističkom mijestu te pomoću nje puniti kapacitete tj. iznajmljivati apartmane. Imam firmu koja u dijelatnostima ima točke

- pružanje usluga u nautičkom, seoskom, zdravstvenom, kongresnom, športskom, lovnom i drugim oblicima turizma, pružanje ostalih turističkih usluga

- pripremanje hrane i pružanje usluga prehrane, pripremanje i usluživanje pića i napitaka, pružanje usluga smjieštaja

 

Moje pitanje je dali mi je to dovoljno naravno uz položen ispit za voditelja agencije?

 

Puno hvala na odgovoru!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Trebate još dopuniti predmet poslovanja firme i tu dopunu prijaviti trgovačkom sudu.

Dopuna se odnosi na djelatnost turističke agencije, te ostale turističke djelatnosti po Zakonu o pružanju usluga u turizmu.

Dopuna djelatnosti zahtijeva i promjenu temeljnog akta društva, pa se za detalje obratite javnom bilježniku koji inače rade sve te promejene i papire.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija