Jump to content

Napad i ozljeđivanje!


beatles

Preporučene objave

Poštovani!

Vlasnik sam stana u kući na prvom katu dok je susjed u prizemlju.

Vlasnički omjeri nisu definirani, tj. nije etažirano.

Susjedi nemaju usklađeni vl.list u knjizi položenih ugovora sa stvarnim stanjem, dok ja imam.

Oni su tamo duže od mene i ponašaju se samovlasno.

Npr. nisu htjeli financijski sudjelovati u obnovi krovišta, svako malo mi ometaju pristup stanu kroz zajedničko dvorište u smislu komotnog parkiranja automobila, sadnje cvijeća, cijepanje drva (ja imam plin), ostavljaju cipele ispred vrata, postavili ormarić, a i verbalno su aktivni.

Ponuđeno im je da kupim njihov stan ili oni moj no to su odbili.

Prilikom zadnje verbalne prepirke zbog zaprečavanja prolaza u moj stan, nadobudni me susjed iznenada udario šakom u glavu u predjelu lica a drugi put nastavivši napad već u hodniku mog stana u zadnji dio glave. Supruga i njegova mama su ga nekako izgurali iz stan i zatvorili vrata.

Prilikom dolaska policije (zapisnik) napadač je izjavio da je on branio svoju mamu jer se osjećala ugroženo od mene jer sam "siktao na nju".

Na hitnoj je napravljen zapisnik a u bolnici mi je sanirana ozljeda uz terapiju. (puknuće zuba, rascjep usana, krvarenje, šivanje)

Sad supruga i ja pohađamo na psiho terapiju, a u međuvremenu smo odselili na drugu lokaciju jer u zrelim godinama nam takve idiotarije nisu potrebne.

Stan je sada prazan.

Molim Vas za komentar i uputu za daljnje postupke.

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija