Jump to content

Popis stanovništva


jones

Preporučene objave

zodax je napisao:

Ista stvar, druže. Saznao sam da se u mom mjestu odabrala osoba bez iskustva naspram osobe sa iskustvom.

Samo što je ova prva politički aktivna. Izgleda da je to sve uhljebljivanje poitički podobnih.

Klasika,nažalost...U ovom slučaju prijateljica koja se prijavila je nezaposlena 6mj.VSS, pa su joj javili da nije primljena...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ništa novo, opet sve po babi i stričevim. Masa djece tamo nekih! Žena mi je na birou popriličan broj godina i nema loš rukopis,SSS upravni smjer, dvoje malodobne djece itd.

SVE JE TO JEDNO VELIKO G....!!!! :rigoleto:

Nije da sam se previše nadao, ali ipak. Toliko od poštenja u ovoj našoj državici! :place:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako se malo "prođe" po listama koje su objavljene može se naići na mnoga zanimljiva imena i prezimena. Valjda je se zbog toga i čekalo toliko dugo s objavljivanjem popisa primljenih. Kod nas je recimo, popis na internetu bio objavljen 23. 03. Naše županijsko vodstvo klelo se da ništa neće biti preko veze i da ljudi niti slučajno to ne pokušavaju. I tako ispada da kćerka saborskog zastupnika ima ljepši rukopis nego samohrana majka koja ima dvoje školaraca. A kako sad dokazati da to nije tako? I dolazimo na što? KORUPCIJU! :-(

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija