Jump to content

posao na internetu


jredzic9

Preporučene objave

Molim ako mi može netko pomoći ili je bio u istoj situaciji.!?

Javila sam se na jedan od onih oglasa za 1500.00kn tjedne zarade pa na više.Rekli su mi da uplatim svotu od 120.00kn-300.00kn.Svatko ima svoj cjenik.Uplatila sam jednoj od "poslodavaca" pa je bila poruka da moram kako bih zaradila taj novac naći isto tako "koji bi mi uplatili"isti iznos kao ja njoj.Molim Vas!? Zar da i ja druge lažem i muljam u današnje vrijeme!? Bila je gospođa fer pa je vratila uplaćenu svotu kada sam joj rekla da ću ih dati u potrošački kod i na tv.Međutim ista takva "Ivana Bajz" kune se da je rijeć o reklamama koje se pune u kovertu i šalju njoj nazad!!! Nema prevare.Super eto meni posla,čekam ja 3-4 dana isporuku -NIŠTA.Pitam;odgovor doći će.Ja još uvijek čekam,čekam i čekam ,a nema niti letaka niti moje robe,niti uplate nazad.Na mobitel se ne javlja i na svaku moju poruku se oglušuje a novce ne vraća.Šta mogu učiniti da mi vrati uplatu! Nemoćna sam od takvih prevaranata koji uzimaju ljudima i zadnju kunu iz džepa.!??? :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija