Jump to content

poslovno uvjetovani otkaz


antigona

Preporučene objave

Evo situacija je takva da mi je najavljen otkaz faza je trenutno pregovori sa sindikatima, zatim sljedi naš razgovor s upravom, firma ima više od 20 radnika pa su obavezni napraviti plan zbrinjavanja i ...

Razlog koji navode za davanje otkaza je ukidanje odjela, što nije istina jer je sad osnovan zavod s istim nazivom i istom djelatnošću, firma posluje u više gradova u Hrvatskoj pa će svugdje biti odjeli osim u Zg gdje će kolege koje ostaju raditi,raditi pri uredu direktora, Nadalje unutar novog zavoda nekoliko ljudi radi na određeno vrijeme dok sam ja na ugovoru na neodređeno, također sam došla do informacije da je primljen novi radnik iste struke za poslove koje smo mi radili ali je zaposlen preko sestrinske firme. Moram napomenuti da nikad nije bilo prigovora na moj rad već je došao novi direktor koji želi "svoje ljude".

Molim vas savjet ako neko ima, kako da se postavim i dokažem da se zaobilazi zakon.

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija