Jump to content

Savjet molim.....


jmikulc5

Preporučene objave

Naime predao sam dokumente za priznavanje HRVI 12.2005. u svibnju 2007 sam bio na komisiji i uslijed nedostatka liječničkih nalaza odbili su mi priznati status, te rekli da kad budem predavao žalbu da priložim te nalaze. Kako sam ja odbijao liječenje u to vrijeme, zanima me da li ja sada mogu ponovo tražiti da idem na komisiju iako je prošlo puno vremena. Pozdrav!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

jmikulc5 je napisao:

Naime predao sam dokumente za priznavanje HRVI 12.2005. u svibnju 2007 sam bio na komisiji i uslijed nedostatka liječničkih nalaza odbili su mi priznati status, te rekli da kad budem predavao žalbu da priložim te nalaze. Kako sam ja odbijao liječenje u to vrijeme, zanima me da li ja sada mogu ponovo tražiti da idem na komisiju iako je prošlo puno vremena. Pozdrav!!

 

Možete, u teoriji postoji mogučnost ali trebali bi imati medicinsku dokumetaciji o liječenju u kontinuitetu od tada do danas da bi vam na komisiji priznali status hrvi-a ili barem zadnje dvije godine da imate kontinuitet liječenja .

 

Probajte podnesite ponovo zahtjev, otiđite tamo di ste podnosili i prvi puta , predajte svu dokumentaciju koju traže i čekajte.

 

Inače tako ide tko bude odbijen na 1. st komisiji za priznavanje statusa hrvi-a, nakon 2 godine može ponovo podnjeti zahtjev za izlazak pred 1.st komisiju ali u te zadnje 2 godine mora imati kontinuitet liječenja da se može nadati ičemu na komisiji.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kupski91 je napisao:

Kompa, dali misliš da je to moguće bez obzira na famoznu "zakašnjelost" s obzirom da je ipak prvi put predano prije 2006 ?

 

Moguće je.

Bitno i jedino važno je medicinska dokumentacija, da je lječenje u kontinuitetu.

 

On je predao zahtjev prije zakonskog roka i s obzirom na to mogao je ponovno podnjeti zahtjev nakon što prođe 2 godine od 2. st. rješenja, kako mu je sada prošlo i više od 2 godine može ponovno predati zahtjev i bit će pozvan na komisiju , a kako će proći to jedino ovisi o njegovu zdravstvenu stanju ( medicinskoj dokumentaciji i kontinuitetu liječenja po meni bi kontinuitet trebao biti cijelo vrijeme ili barem najmanje zadnje 2 godine ).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija