Jump to content

ARPA


dixi77

Preporučene objave

Je li se netko prijavio na natječaj u ARPU (Agenciju za reviziju sustava provedbe programa Europske unije)?

Subota je bila zadnji dan prijava, a već sam danas dobila poziv za testiranje engleskog za 11.5.

 

I ako netko zna literaturu za testiranje jer na njihovoj stranici nema baš puno materijala...a u pozivu ništa ne piše...

 

Hvala

:palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala mima! :namiguje:

 

@epikur - zadnja rečenica je bila i više nego dovoljna i hvala na tome.

 

Svi znamo da ovo više nije faks i tražeći posao međusobno se borimo "za kruh", ali ovaj forum postoji i iz razloga da jedni drugima pomažemo - ako želimo - te da međusobno razmjenjujemo informacije - ako želimo! :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bila sam danas na testiranju.

Test je bio poprilično detaljan, puno stručnih riječi i meni osobno težak.

Pisao se sat vremena i 15 minuta, meni je bilo malo vremena. Dosta zadataka, umetanje riječi, završavanje rečenica s ponuđenim frazama, oblikovanje riječi, prijevod rečenica, a zatim prijevod stručnog teksta s hrvatskog na engleski, a onda i s engleskog na hrvatski.

Svaka čast ljudima koji prođu dalje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nema na čemu.

Živciranje nije nikad dobro, samo nepotrebno oduzima energiju.

Što se mene osobno tiče, nije mi problem podijeliti informacije jer ljepše je doći na testiranje ako bar okvirno znaš što te čeka.

Meni su neke informacije kolega bile korisne, jer sam znala u kojem smjeru trebam ići, na što se malo više koncentrirati. Nitko na temelju ovih informacija neće proći niti jedan test, ali pomalo je licemjerno koristiti se forumom i tuđim informacijama, a baš nikad ne pridonijeti na neki način kolegama.

Jest da smo jedni drugima konkurencija, ali to (bar meni) ne znači da moramo igrati prljavo.

(Ovo se ne odnosi na kolegu Epikura, nego pričam općenito.)

Sretno svima sutra na testiranju!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bila danas na testiranju, bilo nas je 12-14 koliko sam uspjela primjetiti.

Rečeno je da smo mi zadnja grupa od ukupno 6, tako da ima dosta ljudi na natječaju.

 

Sve je bilo kao što ste napisali, sat i 15 min je trajalo, dosta detaljno, puno zadataka, malo mi je nedostajalo vremena i ne baš tako lako, traže se specifični pravni izrazi-fraze.

 

Eto....sretno svima! sada očekujemo povratnu informaciju da li idemo dalje, a sretnici koji idu dalje idu na psihološko testiranje pa na razgovor.

 

pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija