Jump to content

Kako kategorizirati apartman


anonimno

Preporučene objave

Spominjete samo jedan apartman pa ne znam da li je to u zgradi s vise njih ili obiteljska kuca s apartmanima.Moji apartmani se nalaze u obiteljskoj kuci i trazili su mi slijedece dokumente.Trebate otici u Ured za turizam opcine gdje se nalazi apartman i ponijeti slijedece:

Dokumenti koji vam trebaju su slijedeci:

1) Vlasnicki list apartmana kojeg posjedujete ako ga imate

2 ) Gradjevinska dozvola objekta ( sa pecatom pravomocnosti) ako je izdata u 2003 godini onda treba i uporabna dozvola bez koje ne mozete nista prijaviti.

3) vlasnicki list cestice na kojoj se nalazi objekt( ne stariji od 6 mj.)

4) domovnica vlasnika ( original na uvid kopija za priloziti)

5) osobna iskaznica ( isto tako )

6) Potvrda o nekaznjavanju koja se dobije na policiji

7) Lijecnicko uvjerenje koje se moze ishoditi u ordinaciji medicine rada placa se od 150-270 kn ( napomenite da je za bavljenje turizmom).

8) Taksene marke u vrijednosti 2 x 70 Kn + svaki prijavljeni krevet 30 Kn i izlazak inspekcije na teren 100 Kn.

Pazite koliko prijavljujete kreveta jer bi uskoro mogao izaci zakon po kojem bi iznajmljivaci koji imaju vise od 8 kreveta trebali prijaviti obrt ( procitano u strucnoj reviji za turizam - izjava drzavnog tajnika).Jedino se misle za tu granicu da li ce biti bas 8,10 il 12.

Eto nadam se da sam pomogla -znaci dokumente u ruke i krenite do drzavnog sluzbenika kojeg mozete pitati detalje.

Koliko sam citala broj zvjezdica ovisi o kvadraturi apartmana i opremljenosti ali vi ipak provjerite sve kod nadleznih slizbenika.

 

:-P

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija