Jump to content

pomozimo sirotinji barem kvalitetnim savjetom


oktavijan

Preporučene objave

Znam da ima i gorih slučajeva i sudbina ali ova mi je poznata...

 

Pored mene živi stariji bračni par koji ima jednu mirovinu od 1500 kuna. Saznali su da neki naši daljnji susjedi na mirovinu od 3300 kuna dobivaju nekih 600-700 kuna mjesečno. Ali oni nisu jedini koji to primaju. Raspitivali su se ali nitko ništa ne govori jer im je to neko "sredio". I osobno sam se raspitao i saznao za dva slučaja da primaju po 600 kuna ali su im to djeca "sredila preko nekog" !!!???. Navodno da primaju braniteljski dodatak - ali nisu bili branitelji !!! Jedni su čak pobjegulje...

 

O čemu je riječ i gdje treba pitati, postoje li cenzusi... molim barem pravnu pomoć, savjet uputu... hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

oktavijan je napisao:

Znam da ima i gorih slučajeva i sudbina ali ova mi je poznata...

 

Pored mene živi stariji bračni par koji ima jednu mirovinu od 1500 kuna. Saznali su da neki naši daljnji susjedi na mirovinu od 3300 kuna dobivaju nekih 600-700 kuna mjesečno. Ali oni nisu jedini koji to primaju. Raspitivali su se ali nitko ništa ne govori jer im je to neko "sredio". I osobno sam se raspitao i saznao za dva slučaja da primaju po 600 kuna ali su im to djeca "sredila preko nekog" !!!???. Navodno da primaju braniteljski dodatak - ali nisu bili branitelji !!! Jedni su čak pobjegulje...

 

O čemu je riječ i gdje treba pitati, postoje li cenzusi... molim barem pravnu pomoć, savjet uputu... hvala

 

octavian,

savaka ćast tvojoj dobroj namjeri ali ....kaj je tebi? kaj ti to pitaš da mi tebe savjetujemo neku"špagu,štangu"...nekaj kaj se mulja okolo...daj ovo je ozbiljan portal.

Za legalne stvari raspitati se na CZSZ-u.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa nemora nužno biti muljaža... ali znaš kakvi su naši ljudi, netko ih na nešto uputi i kad sebi istjeraju to pravo onda pametuju i drugima "vade mast"... u ovoj državi mnogo ljudi nije upućeno u sva socijalna prava koja bi mogli ostvariti, kao što nismo upućeni ni u ugovore sa EU... Zato ako netko zna nešto o tome da ih uputi da ne lutaju od šaltera do šaltera...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija