Jump to content

kako natjerati supruga da napusti kuću barem privremeno?


Cvijeta

Preporučene objave

Evo da nastavim s novim pitanjem, naime suprug koji ima ljubavnicu nije napustio kuću ali dolazi doma radnim danom na nekoliko sati, ostatak dana i noći je kod nje, također, vikendom ga nema. Tamo jede,spava, doma se samo tušira i presvuče.Budući da se raspitao o svojim pravima jer se radi o njegovoj naslijeđenoj kući, ne želi se odseliti ali nas svakodnevno maltretira svojim posjetima koji su u početku bili ljubazni a sad su postali svakim danom sve gori. Najgore od sve ga je što ja non stop plačem jer jako teško podnosim ovu situaciju što jako negativno utječe na djecu.Ne želim da me gledaju u tom lošem psihičkom stanju, svaki dan molim supruga da se odseli radi našeg mira, ako je već odlučio ostaviti nas, neka nas pusti da to lakše prebolimo. Međutim, on je neumoljiv!

 

Zanima me na koji način mogu natjerati supruga da nas pusti na miru jer mi nemamo kamo otići iz njegove kuće?

 

Hvala na pomoći!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

za početak se saberite...teško je ma preteško prihvatiti činjenice, teško je naći novo mjesto boravka, posao, još je gorje ako su to sada situacije gdje je i emocionalno i psihičko zlostavljanje ili torture...ako ne možete sami, a vi odite kod doktora ili si uzmite tablete za smirenje na biljnoj bazi....

iz kuće ga ne možete izbaciti, ne možete mu zabraniti ulaz u njegovo...ali se vi možete u to vrijeme maknuti iz kuće, otići prošetati, ili nastojati da se ne susretnete...

nemojte misliti da govorim napamet, da je lako dijeliti savjete bilo koje vrste, kada se vi nalazite u teškoj situaciji

ali probajte rješavati problem jedan po jedan, krenite od malih stvari...

želim vam puno uspjeha

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija