Jump to content

naknada troškova???


marlino

Preporučene objave

u postupku u kojemu sam ovrhovoditelj na sudu sam izjavio da tražim naknadu roškovaod strane ovršenika, pa mi je sudac rekao da dostavim specifikaciju troškova.sam sam pisao ovršni prijedlog,pa odgovor na žalbu ovršenika, a zatim zahtjev sudu za imenovanje sudskog ovrhovoditelja(jer nisam mogao ostvariti susrete s djetetom iako je pravomoćno rješenje o ovrsi istih),pa uz to do danas napisao 10 prijedloga za izricanje novčane kazne ovršeniku kako je istom rješenjem o ovrsi zaprićeno, uz sve to svaki put obavijeti sudu o nepoštivanju susreta.kako mogu sada odrediti ili izračunati koliki su troškovi????

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

troškovi postupka su svi izdaci koje si učinio radi postupka za koje posjeduješ račune.

trošak puta,sastavljanje tužbe (ako si platio odvjetniku i imaš račun za uslugu)kopiranje dokumenata,primtanje (uz račun)

zastupaš se sam pa nemožeš dobiti trošak zastupanja odvjetnika (po odvjetničkoj tarifi).

 

ako nemaš karte za prijevoz ili potrebu za prijevoz (sjedište suda i prebivalište stranki u istom gradu)nemaš pravo na trošak prijevoza.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija