Jump to content

pomoc oko nasljedstva


nena13

Preporučene objave

Molim pomoć....e ovako ja sam sestrična jednog dečka u čije ime pisem... sa 7 god je ostao sam roditelji i sestra od 7 mj su mu poginuli u automobilskoj nesreci,otac je bio 100% invalid imali su primanja oko 22000 kn,imovina koja je ostala nakon njih je 3 placa i sta od 90m2 te dionice plave lagune i udjela u hrvatskim braniteljima te je tetka imala zivotno osiguranje,casco osiguranje auta tu je dobiveno po informacijama s kojim ja raspolazem za auto wento 55000 kn i zivotno oko 70000 kn,te za pretrpljenu bol za oca i sestru oko 120000 kn.e sad skrbnistvo su dobili njegovi baka i sada pokojni djed s tatine strane.E sad taj decko je napunio 18 i moze samostalno raspolagat imovinom Ali s godinama taj novac se topio za vrijeme skrbnistav bake i djeda nezna se kako ni gdje a oni du dobilivali invalidninu od 900 kn mj 11 GODINA i pemziju od pok.tetka za skrbnistvo oko 7000kn te je bratic dobivao na racun drugu polovicu koji navodno nije se mogla dizat oko 6000kn mjesecno takoder 11 godina e sad zbrojite koji je to novac s godinama i kamatama..a da nepricam da ga mi kao ostala obitelj nismo vidali mozda u tih 11 god 6-7 puta i to na par dana..takoder kada se baka iselila iz stana nasli smo papir da baka mu je trazila od socialne skrbi da mu ukinu pravo na imovinu to smo sacuvali jel je rijesenje doslo naknadno i nasli smo bakin papir od banke dobila je za proslu god 900 Eura kamata od orocenog novca e odakle babi jedno toliki novac na racunu.Nasli smo biljeznice koje je djed pisao za svog zivota banalne iznose da je isplacivao odvjetnicima a nezna se nis ni di ni sta.....planiramo ici na sud jel socialna sluzba morala je nadzirati rad skrbnika ili je o ina bila u steli da mu se uzmu silno nasljedstvo ...UNAPRIJED HVALA... :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nema se šta puno kopati.

iznos mirovine je poznat.

invalidnina je poznata .

treba saznati iznose naknade štete po polici životnog osiguranja ,iznose kasko osiguranja ....

udjeli u Fondu branitelja bi trebali biti na djeci

osim ako su ih staratelji prodali uz suglasnost centra.

na sudu predložite vještačenje potrošenih sredstava za normalan život djece preminulog branitelja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija