Jump to content

zagubljeno riješenje


kresimirSb

Preporučene objave

lijep pozdrav,

 

čitam Vas već mjesecima i koristim se Vašim pranim savjetima, na čemu Vam neizmjerno Hvala!

 

nisam imao pitanja na koja nisam našao odgovor, no sada imam...

 

ono glasi:

 

06.07.2010.stiže mi Obavezni prekršajni nalog jer nisam u roku od 15 dana od isteka važenja prometne dozvole (01.03.2010.) odjavio vozilo i vratio registarske pločice. Kako sam automobil prodao, pišem Prigovor okrivljenika u 2 primjerka protiv rješenja u kojoj sve navodim i kao dodatak podastirem ugovor o kupoprodaji motornog vozila od 02.02.2010.godine. Nisam nikada dobio nikakvu daljnju obavijest, no prije neki dan dobijem poštom opomenu od Porezne uprave za plaćanje iznosa kao kazne MUP-a...

Koji je Vaš pravni savjet? Koji su koraci koje bih trebao poduzeti?

Od dokumenata koje posjedujem su, naravno, kazna, te moj Prigovor ovjeren u Pisarnici u roku propisanim Zakonom i navedenim u prekršajnom nalogu.

 

Unaprijed zahvaljujem. :tuzan:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pod pretpostavkom da ste prigovor predali na vrijeme, nagađam da niste zaprimili sudsku presudu koja je objavljena na oglasnoj ploči suda.

 

Na tu presudu i tako ne bi imali pravo žalbe.

 

Nastupila je pravomoćnost i to treba platiti, ako porezna ne uspije, iduće godine dolazi policija sa naredbom suda da vas se zatvori na 3 dana.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija