Jump to content

naplačena naknada fine za ništa


pero0525

Preporučene objave

Poštovani

Ovako,u 7 mj ove godine mi je sjela ovrha na finu za račun od vipa koji je podmiren prošle godine. Kada sam to objasnila u fini,gospođa na šalteru mi je rekla da nazovem to odvjetničko društvo od Vipa i da im kažem da obustave ovrhu ako je račun podmiren, ali je ona ujedno odmah poslala obavjest banci da se otvori račun posebnih namjena i obavjes hzzo-u da uplate porodiljnu naknadu na taj poseban račun. Ja sam tada zvala odvjetničko društvo i obavjestila ih da je račun podmiren još prošle godine i da pošalju obustavu što su oni i učinili i ja sam dobila svoju porodiljnu naknadu u cijelosti. Kad sledeči mjesec ja vidim na internet bankarstvu da je meni sa računa skinuto 110kn sa strane fine,opet ja na telefon i saznam da je to fina naplatila za postupak provođenja ovrhe koja se uopče nije naplat5ila jer je račun plačen prošle godine. Znači ja sam ostala bez 110 kn zbog nečije greške. Ponovno zovem odvjetničko društvo i kažem da mi je zbog njihove greške naplačeno 110 kn i da hoču da mi se to vrati, nakon 2 tj čekanja da se meni netko javi i obavjesti me o svemu ja ponovno zovem odvjetnika koji kaže da oni nisu niošta poslali ove godine da je to poslala banka,sad ja zovem banku i oni kažu da nisu ni oni,ponovno zovem odvjetnika Vipa da bi meni gospođa rekla da su oni obavjest o ovrsi poslali na više banaka i da je to u finu poslala vjerojatno neka od tih banaka i da mi oni neče vratit te novce! Šta da ja sada radim,znači oni nisu obavjestili sve te banke da je račun plačen i meni tako mogu sada slati i ostale banke na finu da se naplate!! Razmišljam o tužbi tog odvjetničkog društva zbog njihove nemarnost, koliko je to pametno??!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija