Jump to content

Hitno trebam savjet


svizel

Preporučene objave

mijenjao sam sa "čovjekom" skuter za auto, za koji smatram da nije u onakvom stanju kako je on naveo. To je bilo u 4. mjesecu ove god. Dao sam mu ponudu da zamjenimo vozila ponovo, na što nije pristajao, a nočas sam iz njegovog dvorišta odvezao skuter koji još uvijek glasi na mene. Policija je danas obavila razgovor sa nijm i samnom i rekli su da nisu posrednici , jer nisu ni sklapali nikakove ugovore. "čovjek mi je dao ugovor za auto koji sam zagubio, dok ja njemu za skuter nisam, a policija ga je savjetovala da uzme auto i vozi..

Međutim on nezadovoljan napravio je krš i lom u mom dvorištu sa vozilom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

znaći on je sa "svojim" autom koji glasi na njega u vašem dvorištu recimo porazbijao dvorište,ogradu, kuću i sl.

 

dvorište nije prometna površina i ne odnose se odredbe ZSPC-a a kako se najvjerojatnije radi o namjeri da vam napravi krš lom (ošteti) dvorište počinio je kazneno djelo oštečenje tuđe stvari za koju naknadu treba osobno tužiti počinitelja za nastalu štetu, koju auto osiguranje najvjerojatnije neće htjeti platiti jer se ne radi o prometnoj nesreći!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija