Jump to content

poseban dio - eu i koordinacija pretpristupnih fondova


zbunjena2

Preporučene objave

  • 10 mjeseci kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...

Pozdrav,

 

Da li je itko na posebnom dijelu imao ili će imati dio: Europske integracije- koordinacija pretpristupne pomoći Europske Unije Republici Hrvatskoj ili nešto tome slično? :neznam:Zanima me kakav zadatak daju na pismenom dijelu, što pitaju na usmenom. Trenutno učim ali ima toga puno, totalna zbrka :zbunj: Ako NETKO zna nešto o tome, molila bi da pomogne:moli:

 

Zahvaljujem :namiguje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 5 mjeseci kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...
  • 4 tjedna kasnije...
  • 1 godina kasnije...
Pozdrav,

 

Da li je itko na posebnom dijelu imao ili će imati dio: Europske integracije- koordinacija pretpristupne pomoći Europske Unije Republici Hrvatskoj ili nešto tome slično? :neznam:Zanima me kakav zadatak daju na pismenom dijelu, što pitaju na usmenom. Trenutno učim ali ima toga puno, totalna zbrka :zbunj: Ako NETKO zna nešto o tome, molila bi da pomogne:moli:

 

Zahvaljujem :namiguje:

 

 

Pozdrav :)

 

s obzirom da polažem stručni ispit uskoro :buljoki:, a posebni dio se upravo odnosi na Europske integracije, možeš li mi molim te reći svoja iskustva? iz čega učiti? koliko je zahtjevno? bilo kakva informacija je dobrodošla..

 

unaprijed se zahvaljujem.

 

Lijep pozdrav :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 5 mjeseci kasnije...

Jel polaže netko uskoro ovo, ima li bilo kakve materijale?

 

Pozdrav :)

 

s obzirom da polažem stručni ispit uskoro :buljoki:, a posebni dio se upravo odnosi na Europske integracije, možeš li mi molim te reći svoja iskustva? iz čega učiti? koliko je zahtjevno? bilo kakva informacija je dobrodošla..

 

unaprijed se zahvaljujem.

 

Lijep pozdrav :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Ja isto polažem posebni dio iz područja europske integracije - koordinacija pretpristupne pomoći Europske unije Republici Hrvatskoj, 28.03. i molim Vas ako netko ima neke informacije kako izgleda taj pismeni i usmeni dio, kakav zadatak se dobiva iz tog dijela i što pitaju, da mi javi ako nije problem. Može i na mail: nikolakantoci@gmail.com

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija