Jump to content

Kaj da se dela...


BONGOtheKING

Preporučene objave

deca bokić,pitanjce za znalce-ošo Vam ja u mirovinu po čl.6a

sad mi je poslije 8 godina mirovina 1700 kn,probo na reviziju,ništ-samo PTSP,a to neću,i to mi otvoreno veli u mirovinskom,dragovoljac 91-92,poslije radna obveza-državna firma a 93 djelatna vojna osoba-Vojni policajac-stručnjak,nakon deset godina pemzija.Podstanar,dite na faks,sad moram naći 6.000 kn za upis u drugu godinu studija,pravo na stipendiju kao branitelj nemam-preveć novca u kućnom buđetu..za popi..a pošta mi dala za dite prek supruge.Sad kak da se dokopam dobre penzije i sveg onog kaj imaju oni šank borci ili san zakasnija-po običaju

Sorry al sam novi na Vašem forumu-danas se ulogiso-pozzz

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

.Preko zaklade hrvatskih branitelja iz domovinskog rata i članova njihovih obitelji možete dobit jednokratnu pomoć za skrb i lječenje obrazac (ZHB/P2)ili ZHB/P/4 za tešku financijsku i materijalnu situaciju.Zahtjev se podnosi pismeno

na adresu ZAKLADA HRVATSKIH BRANITELJA IZ DOMOVINSKOG RATA I ČLANOVA NJIHOVIH OBITELJI BOGOVIĆEVA 2 10000 ZAGREB.

Pomoć se može tražit za više opcija ,svrha. SPECIFIČNA pitanja vezana uz podnošenje zahtjeva mogu se uputit elektroničkom poštom na adresu: zaklada.branitelja@zg.t-com .hr ili faxom 01 487 6750.

Opća pitanja vezana uz zahtjev za financijsku pomoć i ostvarenje svrhe zaklade mogu se postaviti na tel 01 487 6750

svaki radni dan od 10 -14h.Prijatelju možda ti ovo pomogne ali dijete kao dijete hrvatskog branitelja ima pravo na braniteljsku stipendiju samo treba ostvarit bodovni prag za stipendiju... :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija