Jump to content

zastara ovrhe učinjene greškom ovrhovoditelja


marryah

Preporučene objave

Kad sam prije cca 3 godine išla u mirovinu Vipnet mi je na ime nepodmirenog dugovanja uzeo cca 12.000,00 kn iz otpremnine. Ja u početku nisam dobro pogledala cifru jer je u tom rješenju o otpremnini bila cijela šuma brojeva te sam u početku mislils da se radi o iznosu od čak 12000,00 kn, a ne 1200,00 što sam ispočetka mislils i što bi ustvari i bilo moje tadašnje dugovanje. Imam i dokaz - račun o kupnji novog mobitela s popustom od 50% jer sam - zbog urednog plaćanja računa, dobila u tadašnjem Vip klubu 10.000 bodova.Zvala sam Vip u više navrata te su mi obećavali najprije da će mi vratiti novac, zatim da više ne postoji "Vip club" i nemaju uvid u moje plaćanje i tako su stalno s time otezali. Ne znam koji je zakonski rok žalbe ili podizanje tužbe za povrat novca kao ni to kome da se obratim. Molim za bilo kakav savjet, naročito o rokovima i da li uopće postoji rok za podnošenje žalbe ili tužbe. Unaprijed hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija