Jump to content

pomoć hitno molim lijepo


Andelko01

Preporučene objave

Moli za pravnu pomoc...

 

Naime, moja majka je vlasnik kuće u Zagrebu. Imala je kredit u banci, naravno nije se plaćao , doslo je do ovrhe, plaćen je veci dio kredita i ostaje jos oko 36000 kn kredita koji nije plaćen...dobila je dopis za prodaju kuće tj dražbu koja ce se odrzati u 10 mjesecu 2011 godine...jer se banka upisala na nekretninu. E sad da li postoji neko rijesenje za odgodu dražbe tj... PRVE DRAŽBE, dali ja kao njen sin i nasljednik kuće imam pravo na tu kuću , dali da tužim majku pa da dode do neke odgode, koje su mi opcije ...

MOLIM BRZU POMOĆ

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Anđelko, bez obzira na paniku ili ne, pročitajte pravila foruma prije no što Vas panika i obuzme.

 

Nema pisanja velikim slovima, nečete time privući pažnju već se dovodite do toga da Vam se post izbriše.

 

Ne može majka nikome prodat tu nekretninu jer će te si još više zakomplicirati život. Ne možemo pogađati oko ovako velikih stvari što bi Vi mogli napraviti. Nadam se da imate odvjetnika.

 

I-Vi niste nasljednik sada u ovom trenutku, pa nemate nikakva prava. Nasljednikom se postaje kada ostavitelj umre a ne dok je živ.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija