Jump to content

komisija ,revizija


kookan

Preporučene objave

Moraš otići na komisiju ili unaprijed javiti da ne možeš doći iz opravdanog razloga........ali ništa tim postupkom nećeš dobiti.

 

Moja ti je preporuka da odeš na komisiju za utvrđivanje statusa HRVI (mislim da je riječ o toj komisiji).

 

Inače se može dogoditi da izgubiš i ono malo što imaš, ali ako se radi o 10% baš i nisi na nekom nazovimo to dobitku.

 

Valjda si se liječio redovno.

 

Odlaskom na komisiju nemaš što izgubiti, osim ako se nisi redovno liječio.

 

Nisi napisao zbog čega ideš na komisiju (ranjavanje ili PTSP ili nešto drugo....).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na komisiji za status rvi-a se više ne čeka dugo.

Ja bio neki dan 3. put na 1.st komisiji - sve skupa sam se zadržao sa čekanjem i vještačenjem oko 30 minuta.

 

1. puta dobio 30 % - potvrdila 2.st komisija

2. puta dobio 20 % - potvrdila 2.st komisija

3. puta dobio 30 % - čeka se 2.st komisija

 

Razgovor je uobičajni, oni postavljaju pitanja a ja odgovaram ( pitanja su vezana uz rat i liječenje ). Uz razgovor su naravno prelistavali medicinsku i drugu dokumentaciju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kookan je napisao:

dobio sam poziv 12 .10 se javiti u zagreb po treci put - sa 30 posto sad sam na 10 posto,,sve mi mirise na 0 posto,,,nije mi jasno,svake godine ista pitanja,a stanje se ne poboljsava i vidim po sebi tako ce biti dok ne krepam...sta se desava ako se ne odazovem na tu komisiju ???

 

koja "komisija", za hrvi, ili vještačenje rat-mir, ili nešto treće? :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

a, da ,,malo sam zapostavio te ljecnicke preglede,,od zadnjeg vjestacenja imam jedno bolnicko ljecenje,,prepisanu terapiju,,,ratni put je podugacak---7 gb.E tu sad jos dolazi rastava,,pa gubitak posla--ne radim ima vec dvije godine (meni 42)..sve skupa saka jada,meni sve gore i gore i tako dalje, da sad ne placem tu...i nije me sramota reci tu, da nisam daleko od onih koji su sami sebi skratili muke.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

čemu toliki pesimizam liječiš se u okviru svojih mogućnosti čim ideš treći put na povjerenstvo izgledne su ti šanse da dobiješ trajno imaš od posljednji put bolničko liječenje vjerujem da redovito ideš svome liječniku po prepisanu terapiju ratni put ti je dobar još ti uvijek preostaje mogućnost žalbe uz nazočnost na drugostupanjskom povjerenstvu što čvrsto vjerujem neće biti potrebno jer dobit ćeš sigurno minimum 20% da poboljšaš medicinsku dokumentaciju do 12.10.imaš vremena otiđi kod svog liječnika traži ga da ti napiše povijest bolesti od posljednjeg izlaska do sada neka napiše da si konstantno po medikamentoznom terapijom neka navede i neke somatske probleme koje imaš kaži da ti treba kao prilog trećem izlasku na povjerenstvo , svog psihijatra zamoli da te primi izvanredno reci mu otvoreno sve svoje probleme vjerujem da ih ima sve to možeš predati prilikom dolaska na povjerenstvo sve to može ti biti od velike koristi bori se za sebe i djecu mani se crnih misli biti će sve ok ! :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija