Jump to content

iz mirovine u odoru


micopuma

Preporučene objave

tko se nalazi zbog profesionalne nesposobnosti za rad u mirovini , može zamrznuti mirovinu i poćeti raditi i to sve poslove osim onih koje je radio prije umirovljenja i slična zanimanja.

 

e sada, ako je netko bio vojnik ili policajac i nalazi se u gore narečenoj mirovini, ne može početi ponovno raditi kao policajac ili vojnik ali ima još jedna caka - ne može raditi niti kao profi fozač ( c, d, e, vlak i sl. ) mada ta zanimanja nemaju veze sa vojnikom ili policajcem.

Za stručnjake iz hzmo-a možeš raditi neke poslove ali one manje zahtjevne ( a ti poslovi su i manje plačeni ).

 

tako da ima tu rupa i rupica koje će kako sam skužio nova vlada probati isoristiti da na bilo koji način osobe koje se nalaze u "profesionalnoj mirovini" pokuša maknuti iz mirovine i zaposliti ali ne u nekom ministarstvu i za državu da rade jer bi opet bili na "teret" državnom proračunu, nego da rade za sebe ili kod kakvog privatnika.

 

opća nesposobnost za rad je opća - znači potpuna nesposobnost za rad i tu nema povratka.

 

ima samo jedna istina a to je da su se osobe koje se nalaze u bilo kojoj invalidskoj mirovini ili profi ili opća razbolile tijekom obavljanja službe tijekom trajanja domovinskog rata i to nam piše crno na bjelo i to na više papira različitih komisija i revizija i to je istina.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

e sad

pa nije bolje aktivirati one koji su vec obuceni za nesto i

koji mogu obucavat druge i tako si zaraditi za sve od socijalnog na dalje,jer nasa obuka kao vojnika npr je bila u ratu i dosta skupa a danas dode po vojniku cca 350-700kn na dan

e da i nama netreba pjesad.obuka pa poslije specijalist.obukajer smo to prosli na gori nacin od buduce vojske.

ili da se prekvalificiramo za poslove koji su u mog.nama i koji smo znali raditi i radili bi i dalje,a oni nas otpisali

konkretno ja sam molio doktora da me ne baci u mir.i reko da on bi me pustio ali min.obrane i visi doktori nece ?

a zasto

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija