Jump to content

Registracija vozila


popis_stoke

Preporučene objave

Prijavljen sam na adresi u Osijeku, i auto glasi na mene, a registracije su sa stare adrese iz grada Dubrovnika.

 

Želim zadržati registraciju koja glasi na grad Dubrovnik, pa ću prebaciti vlasništvo na majku koja je prijavljena u gradu Dubrovniku, a trenutno boravi sa mnom u gradu Osijeku.

 

Dakle, trenutno živim u gradu Osijeku koji je vrlo udaljen od grada Dubrovnika.

 

Stoga, da ne gubim vrijeme i novac, zanima me da li bismo morali prilikom registracije vozila ići u grad Dubrovnik, ili se sve to može obaviti u gradu Osijeku?

 

znam da sam zakomplicirao, ali ne mogu jednostavnije.

 

Hvala na odgovorima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

popis_stoke je napisao:

Stoga, da ne gubim vrijeme i novac, zanima me da li bismo morali prilikom registracije vozila ići u grad Dubrovnik, ili se sve to može obaviti u gradu Osijeku?

Da, ipak će te morati izgubiti i vrijeme i novac, jer će novu prometnu dozvolu izdati policija u Dubrovniku i na toj prometnoj dozvoli će morati biti njihov pečat.

 

Za svako naredno produženje prometne dozvole nećete gubiti vrijeme i novac i moći će te sve obaviti bilo gdje u Hrvatskoj, osim ukoliko dođe do popunjavanja svih polja za upisivanje valjanosti prometne dozvole, kada će te se za izdavanje nove prometne dozvole opet morati uputiti za Dubrovnik.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Naravno da možete, ali kazna sigurno slijedi na graničnim prijelazima oko Neuma ili u nekoj od naših trajektnih luka ukoliko vas skuže djelatnici pomorske policije koji su tamo stalno prisutni i koji obavljaju selektivnu kontrolu vozila.

 

Policija će vam privremeno oduzeti registarske pločice i vozilo isključiti iz prometa.

 

Premještam ovu temu u prekršani forum.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija