Jump to content

vrijedi li se žaliti


zplecko

Preporučene objave

zplecko je napisao:

molim ako mi netko može pomoći sa odgovorom.predao sam zahtjev za pogoršanje omjera rat-mir.dobio sam odgovor da mi ostaje isto.dali se vrijedi žaliti,gdje i kakve su šanse za povoljan ishod.

 

Moje je mišljenje da najbolje znaš tko je u pravu. Smatram da je LP pregledom liječnićke dokumentacije donijelo po njihovom pravovaljano Rješenje, a ti sada ako imaš bolnička liječenja, popratnu dokumentaciju nastavnog liječenja, pogoršanje...itd.

Tužba sudu. ... Šanse.. :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zplecko je napisao:

molim ako mi netko može pomoći sa odgovorom.predao sam zahtjev za pogoršanje omjera rat-mir.dobio sam odgovor da mi ostaje isto.dali se vrijedi žaliti,gdje i kakve su šanse za povoljan ishod.

 

ja sam se žalio prije tri godine.žalbu nisu uvažili.ostalo sve po starom.

 

p.s. što se tiče same žalbe -srce mi je na mjestu (imao sam pravo žalbe i to sam iskoristio) :kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zplecko je napisao:

molim ako mi netko može pomoći sa odgovorom.predao sam zahtjev za pogoršanje omjera rat-mir.dobio sam odgovor da mi ostaje isto.dali se vrijedi žaliti,gdje i kakve su šanse za povoljan ishod.

 

Možeš se žaliti ali od žalbe ne očekuj ništa, a u međuvremenu dok čekaš odgovor na žabu ( oko 9 mjeseci ) nastavi se liječiti pa nakon 1 do 2 godine ponovno odi na procjenu radne sposobnosti.

 

Pišem ti iz vlastitog iskustva. Isto mi je bilo 1. puta dok sam išao na ponovnu procjenu radne sposobnosti jer sam se već nalazio u mirovini. 1. x su me odbili jer po njima nije bilo pogoršanja bolesti. Žalio sam se i čekao 9 mj i ništa, žalba odbijena kao neosnovana.

Nakon 2 godine od tada išao sam po 2 x od kada se nalazim u mirovini ponovno na procjenu RS i tada su mi dodjelili veći omjer rat - ostalo i dali mi opću nesposobnost.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

...možes se žaliti..ali 99% nista od toga ...pisem iz vlastitog iskustva...nema se para...liječi se intezivno,pa ako dođe do pogoršanja bolesti ponovno pokreni postupak za procjenu RS-i...

...ili ako želiš podnjeti tužbu upravnom sudu,tada se moraš žaliti,jer nakon žalbe i njihove odbijenice,tada prilažeš tužbu,sve će tamo (na rješenju) lijepo pisati....

...ja se nisam žalio...sretno pajdaš!! ;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija