Jump to content

Vježbenički staž u MVPEI


anonimno

Preporučene objave

Dobila sam posao u MVPEI (vježbenik) pa me zanima da li je netko već odradio staž u tom ministarstvu i kakve su šanse za zaposlenje nakon proteka vježbeničkog staža, za daljnje napredovanje, kakav je sam rad i sl. iskustva, glasine, bilo što. Sve me zanima jer ne znam da li da tražim drugi posao (hvala Bogu i na ovome, nisam nezahvalna) jer sam ambiciozna i želim napredovati u karijeri.

Hvala svima!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

To što su neki ljudi ambiciozni i zanimaju se za nastavak svoje karijere nekima kao ovome gore, izgleda jako smeta! Kad budeš znao tko je i kako upao na koje radno mjesto, osjećaj se pozvan nešto i reći jer ovako stvarno jadno zvuči. Za tvoju informaciju studirala sam 4 godine i 6 mjeseci, diplomirala prva u svojoj generaciji, imala super ocjene, primala stipendiju itd., a posao čekam već godinu i dva mjeseca, naravno, s tim da mi je želja raditi u odvjetništvu, a ne u ministarstvu.

Toliko od mene!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Evo, mogu ja dati svoj obol ovoj temi - doduše iz druge ruke- tamo radi jedan moj poznanik, također vježbenik pravne struke. Uglavnom on je prilično zadovoljan, imaju rotaciju po svim odjelima, tako da prodjes sve. on usput ide i na postdiplomski neki. ako imas filing za takve stvari, diplomaciju i to, mislim da je to jako ok praksa.

a isfrustriranom kolegi porucujem da si onda na sanku i popije nesto za smirenje zivaca, jer ako je kolegica prosla ono navodno grozomorno testiranje u mvpei, onda je i zasluzila da tamo radi, a da ne spominjem i prosjek studiranja, ocjena i sve što je napisala(naravno pod uvjetom da je istina a nemamo zasto sumnjati u to)! ja isto radim u ministarstvu, primljena sam na sve natjecaje gdje sam se javila a nemam nigdje nikakvu "vezu"- prosla testiranje i razgovor i to je to!!! i uvredljivo je sto ljudi koji ne mogu naci posao nas/nase oceve :-/ koji radimo smatraju osobno krivima za njihov problem!!! sorite kaj disemo!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Super... to je baš lijepo čuti kada netko završi faks u roku od četiri godine i nešto malo... Ja sam studirao osam godina i nešto malo.. Ne, nisam izflustrirana osoba.... morate mi vjerovati ! Rijetki su ljudi koji za četiri godine završe faks, neke sam poznavao.... i dalo bi se o kompleksima razgovarati.. Da, popim si jednu na mom šanku... i za vas ću..

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

je napisao:

"bilo tko" čuj stara, uskoro mi počinje smjena u jednom šanku, dosta toga znam ali kakve su prilike u ministarstvu slabije mi je to područje.. možda da pitaš nekoga tko ti je pomogao da upadneš.. ali polako, kako si upala sada tako ćeš i kasnije... ne brinem se...

 

i? jadan je onaj koji danas nema nikakvu vezu! ti si očito jedan od tih jadnika

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija