Jump to content

tužba upravnom sudu i bolovanje


zoki12

Preporučene objave

pA EVO DA POKUŠAM OBRAZLOŽITI SVOJ PROBLEM. NA BOLOVANJU SAM VEČ 4 I POL GODINE I BIO NA 8 VJEŠTAČENJA I UVJEK ISTI ODGOVOR NEMA INVALIDNOSTI ILI INVALIDNOST NIJE NASTUPILA.ULOŽIO SAM ŽALBU KOJA JE ODBIJENA SA BEZVEZNIM OBRAZLOŽENJIMA ŠTO SAM I OČEKIVAO.SAD MI PREOSTAJE SAMO TUŽBA NA UPRAVNI SUD PA ME ZANIMA KAKO TO IDE DALJE ŠTO SE TIČE BOLOVANJA.PO SVIM NALAZIMA SAM NESPOSOBAN ZA RAD, TAKOĐE IMAM OCJENU RADNE SPOSOBNOSTI MEDICINE RADA DA SAM NESPOSOBAN.EVO TO JE UKRATKO I MISLIM DA JE JASNO ŠTO JE PROBLEM.UNAPRIJED HVALA NA ODGOVORU.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Smatram da je bespotrebno ići dalje,jer je vještačenjem utvrđeno da niste za invalidnost i to više puta,nemojte brkati mišljenje medicine rada i vještaka koji uvrđuju invalidnost.Uvijek je bilo jače mišljenje vještaka od medicine rada,tako da je najbolje vući još bolovanje i sa dodatnim pretragama opet na vještačenje u mirovinsko,mislim da je to jedini put,ali se morate potruditi sa dodatnim pretragama moći dokazati da vam je zdravlje pogoršano u odnosu na prethodne preglede vještaka.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Tužba upravnom sudu nema suspenzivno djelovanje na ocjenu o privremenoj nesposobnosti za rad i u potpunosti se slažem s gornjim odgovorom uz napomenu da je ovo druga tema koju zaključavam u istom danu zbog kršenja pravila foruma, naime poštovani korisniče zoki12, pisanje velikim slovima smatra se kako je to već navedeno u pravilima foruma. Svi mi ovdje moramo na neki način paziti i na formu pa eto za ubuduće stojimo Vam na raspolaganju za bilo kakvu pomoć u ovom forumu i bez problema možete objaviti novu temu, no u svakom slučaju otprilike onako kako ste i postavili svoj prvi post.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija