Jump to content

poziv za prekršajni sud


dado05

Preporučene objave

pozdrav , zanima me dal mi netko može pomoci ? dobio sam poziv za prekršajni sud ( drugi put ) optužen sam za prebrzu voznju , na slikama se vidi da ja nisam vozio al bivša vlasnica tvrdi da sam ja vozio, kako napisat odgovor na optužbu ? hvala vozilo kupio od nje skoro dva mjeseca nakon navodnog prekršaja

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dado05 je napisao:

pozdrav , zanima me dal mi netko može pomoci ? dobio sam poziv za prekršajni sud ( drugi put ) optužen sam za prebrzu voznju , na slikama se vidi da ja nisam vozio al bivša vlasnica tvrdi da sam ja vozio, kako napisat odgovor na optužbu ? hvala vozilo kupio od nje skoro dva mjeseca nakon navodnog prekršaja

Ispočetka ćemo.

 

Nitko nije utvrdio identitet vozača.

 

Bivšoj vlasnici je došao dopis da se izjasni o identitetu vozača kojemu je dala svoje vozilo na upravljanje.

 

Ili niste sve dobro napisali ili niste sklopili kupoprodajni ugovor.

 

Vrlo je lako obraniti se od optužbi ako niste vlasnik vozila (osim u slučaju postojanja bilo kojeg pisanog traga o korištenju vozila).

 

Nemojte davati pisani iskaz, bolje pođite na sud pa da se sudac osobno u sve uvjeri.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija