Jump to content

hitno mojim savjet


plexitone

Preporučene objave

poštovani,molim vas za odgovor..

dvije sam godine živjela u vanbračnoj zajednici (ako se to tako može nazvati) sa oženjenim muškarcem(nije se stigao rastati). Iznenada je preminuo nedavno. nekretnine nije imao ali imao je pokretnine i to znam da zakonski pripada supruzi, ali me zanima da li sam ja isto tako dužna (zakonski) sve njegove ostale privatne stvari dati njoj tj. njegovoj obitelji koja mi se i prijeti i "upozorava" me na posljedice.ne znam postoji li način na koji oni mogu dokazati što je njegovo a što moje u tom stanu?to su stvari kupljene gotovinom.koje isto tako meni imaju veliku sentimentalnu vrijednost a oni sve žele prodati pošto-poto.

molim vas pomoć

 

unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

vanbračna zajednica je veza neoženjenog muškarca i neudate žene koja traje najmanje tri godine.

samo ste bili cimeri koji zajedno stanuju i pomažu se.

pravo na svu njegovu imovinu imaju njegovi nasljednici

žena i dijeca.

 

on se nije htio razvesti

da se htio razvesti pokrenuo bi brakorazvodnu parnicu.

na sudu oni moraju dokazati koje su stvari njihovog ostavitelja a koje se nalaze u vašem stanu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Gospodin Bovu vam je vrlo precizno odgovorio i vaš bezobrazan - uvredljiv komentar na njegov račun nije primjeran komunikaciji ovog foruma (i protivno je pravilima foruma).

 

Ako ste nezadovoljni odgovorom od strane našeg cijenjenog korisnika koji (neću da ga hvalim ali niti da ga kvarim - iskusan je i zna znanje) potražite odvjetnika i platite odvjetniku ukoliko mislite da ste oštećeni događajem koji ste opisali.

 

Nemate pravo da kritizirate na takav način nekog tko ima više znanja (možtigabiti i iskustva) glede vaše problematike.

 

U prilogu citiram ono što ste napisali:

plexitone je napisala bovu-u:

sram te može biti komentirati nečiji život na ovakav način! tko si ti da govoriš tko je šta htio a što nije?!?!? u svemu u životu postoje nijanse "sivog" tako da.....želim ti da u životu doživiš bar 10% onoga što sam ja doživjela i bit češ jako sretan...zbogom i HVALA na odgovoru

 

Sram može biti vas zbog takve nepristojne reakcije na odgovor veterana Bovu-a koji vas uopće nije uvrijedio.

 

Temu zaključavam ! :zao:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.
  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija