Jump to content

Zemljišno knjižni referent polaganje ispita???


bounty007

Preporučene objave

Pošto sam dobio posao u jednom zk odjelu, i uvjet mi je da u roku od 6 mjeseci položim državni ispit za zemljišno knjižnog referenta imam par pitanja (jer stvarno ne znam od kud krenuti i gdje početi)...

Pa krenimo redom.

Kao prvo me zanima koje sve zakone trebam znati (za sada znam da su to zakon o zemljišnim knjigama, zakon o sudskim pristojbama, zakon o državnim službenicima i namještenicima (plus pravilnik), ZUP, ZUS)???

Od kud najbolje krenuti, čega se prvo primiti štrebanja tj. koji dio teorije je najlakši?

Dali postoji kakva skripta na netu ili možda netko ima pa da mi ju pošalje???

Koliko i kakva pitanja mogu očekivati na ispitu???

Kakvi su ispitivači što se tiče izlaženja u susret ako negdje zašteka ili se prpusti nešto reći???

Koliko sam čuo ide se na pismeni i usmeni dio pa me zanima još i to tj. što je na usmenom, a što na pismenom dijelu???

 

Evo to me zanima za sada, ako se još što sjetim budem upitao, pa se nadam da ću dobiti odvore barem na nešto, ako ne i na sve....

P.S. znači to nije ispit za ovlaštenog zemljišno knjižnog referenta, nego za početnog....

 

Hvala....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija