Jump to content

Dnevna bolnica Vrapče -jankomir?


rozenica

Preporučene objave

Čitam po forumu da nisu istog ranga po težini nalaza i značenja kod vještaka na mirovinskom ili Taborskog...pa sad me interesira moj psihić mi napiso dnevnu bolnicu u Vrapču kad mi je psihič tamo(bio na inicijalnom razgovoru i pita me teta zašto kod njih..pa ispričo sve lijepo kaj se događa..ptsp sa depresijama,i ostalo.,,,,u prof sam mirovini i stanje se ne popravlja kao ministru nego ide prema gore pa pitam lijepo dali je njihov dokumenat dobar ili da idem u Jankomir u dnevnu bolnicu,,,????

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Moja preporuka bi ti bila ako ikako možeš dobiti mjesto u bolnici " Dubrava " jer je tamo nacionalni centar za psihotraumu , te se njihovi nalazi i mišljenja cijene na komisijama. Oni su se tamo baš specijalizirali za PTSP.

Ako ne možeš dobiti mjesto u Dubravi onda probaj izbječi dnevne bolnice već traži hospitalizaciju jer se i hospitalizacija drugačije gleda od dnevne bolnice na komisijama ( "ima veću težinu" ).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kompa je napisao:

Moja preporuka bi ti bila ako ikako možeš dobiti mjesto u bolnici " Dubrava " jer je tamo nacionalni centar za psihotraumu , te se njihovi nalazi i mišljenja cijene na komisijama. Oni su se tamo baš specijalizirali za PTSP.

Ako ne možeš dobiti mjesto u Dubravi onda probaj izbječi dnevne bolnice već traži hospitalizaciju jer se i hospitalizacija drugačije gleda od dnevne bolnice na komisijama ( "ima veću težinu" ).

 

 

..."ima veću težinu" .možda kod vještaka u HZMO ali još uvijek "glavnu riječ" vodi komisija dr.Taborskog :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija