Jump to content

Tužba uvažena što dalje !


kira

Preporučene objave

Uvažana mi je tužba na Upravnom Sudu, u kojem se između ostalog navodi de je i ponišeno prvo stupanjsko rješenja,presuda je iz mjesca rujnu 2011.g, od tada nisam dobio niti novo rješenje Ministarstva branitelja niti bilo kakvu pisanu obavijest niti nekakvu drugu odluku.

 

Molim za pomoć, poglavito u odnosu na novi ZUP-a.

Hvala !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kira je napisao:

Uvažana mi je tužba na Upravnom Sudu, u kojem se između ostalog navodi de je i ponišeno prvo stupanjsko rješenja,presuda je iz mjesca rujnu 2011.g, od tada nisam dobio niti novo rješenje Ministarstva branitelja niti bilo kakvu pisanu obavijest niti nekakvu drugu odluku.

 

Molim za pomoć, poglavito u odnosu na novi ZUP-a.

Hvala !

 

Kontaktiraj pisanim putem ministarstvo zbog administrativne šutnje .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kira je napisao:

Uvažana mi je tužba na Upravnom Sudu, u kojem se između ostalog navodi de je i ponišeno prvo stupanjsko rješenja,presuda je iz mjesca rujnu 2011.g, od tada nisam dobio niti novo rješenje Ministarstva branitelja niti bilo kakvu pisanu obavijest niti nekakvu drugu odluku.

 

Molim za pomoć, poglavito u odnosu na novi ZUP-a.

Hvala !

 

Prijatelju šta si čekao do sada,to predugo traje,ako češ sjedit i čekat onda češ se i načekat.

Moj savjet,moraš od nekud krenut otiđi u područni ured HZMO-a sa rješenjem Upravnog suda(tamo gdje si vještačen)pa pitaj šta se čeka,u čemu je problem nešto će ti reč da znaš šta dalje.Ako ti kažu da nije do njih nego do MB traži ih broj pa zovi budi dosadan jedino tako češ nešto rješit.

Evo kako je bilo kod mene.

Nakon primitka rješenja Upravnog suda prošlo je mjesec dana do poziva Područnog ureda HZMO-a za ponovno vještačenje.Dva mjeseca nakon vještačenja u HZMO-u slidi poziv na reviziju u MOBMS.Četri mjeseca još čekane do konačnog rješenja i novog obračuna mirovine.U ova 4 mj.neznam ni sam koliko sam puta zvao HZMO da napišu to rješenje.Uvjek su imali nekakav izgovor (puno predmeta,referent na bolovanju,prebačeno drugom referentu čekaj reda itd.)Da nisam bio dosadan čekao bi pitaj Boga do kada.

Zato pokreni se ako neželiš čekat u nedogled.

 

:palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala svima na odgovoru, savjetima i pozornosti !

 

Kod mene se radi o postupku za povećanje Invalidnosti,(dakle: prvostupanjsko rješenje, drugostupanjsko rješenje i presuda Upravnog Suda u moju korist, uvažena tužba, prvostupanjsko rješenje stavljeno izvan snage),dakle ne radi se o mirovinskom , kada budem dobio konačno rješenje o povećanju invalidnosti onda ću isto dostaviti i u mirovinsko koje bi trebalo utjecati na visinu mirovine.

 

Hvala !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija