Jump to content

upomoć-350 000 kuna?!?!


ivan_car

Preporučene objave

molim nekoga tko se razumije u zakone da mi pomogne..

naime radi se o tome da sam u velikom strahu da cu do kraja zivota morati otplacivati tude dugove!!

vec godinama nisam u kontaktu s majkom i sada sam saznao da je ona izgleda u jednom periodu bila pod utjecajem jednog "gospodina" koji je na njeno ime kupovao aute na leasing a nije ih otplacivao te je sad moja majka dobila ovrhu od 350 000 kuna.nemam nikakve kontakte s njom ali ne znam da li mene mogu teretiti za otplatu tog duga??sada ili nakon njezine smrti...da li postoji neki nacin da se zastitim od toga?

molim vas odgovorite mi cim prije jer cu izludjeti!!

ne znam kome bih se uopce mogao obratiti za neku pravnu pomoc?hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

pozdrav, nisam pravnik ali imam frendicu koja je imala sličan slučaj... ona se je jednostavno odrekla javno svoga oca i s time zaustavila sve moguće probleme... znam da je to rješila nekako preko općinskog suda... naravno i svjesna je bila da i ako bi u budućnosti i mogla nešto naslijediti od njega automatski to više neće jer gubi sva prava... probaj i ti se raspitati o tome... naravno ako smatraš da to možeš učiniti prema majci... lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

imam jedan problem i molim pomoć s pravne strane i savjete.

ovo ljeto sam dignula kredit (3000eura) i posudila rođaku da napravi krovište kuće. nitko za to nezna osim nas dvoje i tetke i bake. imala sam povjerenja u njega sve dok mi nije poceo neisplaćivati dug.kako da ga natjeram da mi vrati taj novac.njegove poruke sam pokazala sestri te je i ona za to saznala, ali u međuvremenu mi je netko mob ukrao i nemam nikakav dokaz za dug,osim sestre koja je te poruke vidjela.kako da ga natjeram da mi vrati taj novac?mogu li nekako prebaciti dug na njegov račun s tim da znam u kojoj je banci i broj računa?

molim vas pomozite mi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija