Jump to content

kako do svog novca?


marija65

Preporučene objave

Prije godinu dana prijatelju sam na svoje ime digla kredit u vrijednosti 10000€ i on je ovjerio izjavu kod javnog biljeznika da će uplaćivati mjesecnu ratu 84 mjeseci sto je i radio do prije 2 mjeseca i prestao( odnosi su nam se pogorsali)

Interesira me kako mogu do svog novca jer on ima ne mala primanja i nekretnine ali je prije godinu bio keditno opterećen i nije mogao uzeti kredit(sad ima primanja da moze bez problema uplaćivati ratu ).

Ima li ta izjava valajnost na sudu i jeli postoji laksi način stavljanja ovrhe na primanja (bez suda)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

marija65 je napisao:

Prije godinu dana prijatelju sam na svoje ime digla kredit u vrijednosti 10000€ i on je ovjerio izjavu kod javnog biljeznika da će uplaćivati mjesecnu ratu 84 mjeseci sto je i radio do prije 2 mjeseca i prestao( odnosi su nam se pogorsali)

Interesira me kako mogu do svog novca jer on ima ne mala primanja i nekretnine ali je prije godinu bio keditno opterećen i nije mogao uzeti kredit(sad ima primanja da moze bez problema uplaćivati ratu ).

Ima li ta izjava valajnost na sudu i jeli postoji laksi način stavljanja ovrhe na primanja (bez suda)

 

 

zar nitko nije imao sličan slučaj?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija