Jump to content

Dim i smrad


duress

Preporučene objave

pozdrav!

 

radi se o sljedecem!

zivim na 4.katu stanbene zgrade.ljudi ispod mene su doslovno svinje.dim cigareta,urin,smrad zaostalog zraka,pas koji vjerovatno sere i pisa po kuci,kuhanje u 11 sati navecer.

kad otvore prozore,ja doslovno moram pozatvarati sve prozore.

to ne bi bio problem da meni smrdi u boravku.ne.meni smrdi u dvje spavace sobe.dobit cu dijete za 3 mjeseca i nemogu ga ostaviti da spava jer nikad neznam kad ce ovi ispod mene otvoriti prozore!

 

ima li tko kakav savjet sto bi mogao napraviti???

 

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

To su imisije. Tužbom možeš tražiti da imisije prestanu. Imaj što više svjedoka. Od policije možeš tražiti da dođu i oni ih mogu samo upozoriti a ti onda idi u policijsku postaju i plati 40 kuna da dobiješ kopiju zapisnika i to ti je dodatni dokaz na sudu. Valjda će se opametiti kad sudski troškovi i troškovi tvog odvjetnika na kraju padnu na leđa tih susjeda.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Striker je napisao:

To su imisije. Tužbom možeš tražiti da imisije prestanu. Imaj što više svjedoka. Od policije možeš tražiti da dođu i oni ih mogu samo upozoriti a ti onda idi u policijsku postaju i plati 40 kuna da dobiješ kopiju zapisnika i to ti je dodatni dokaz na sudu. Valjda će se opametiti kad sudski troškovi i troškovi tvog odvjetnika na kraju padnu na leđa tih susjeda.

 

na temelju čega da zovem policiju.

mislim glupo mi je reci halo,policija meni smrdi,dođite pogledati

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Možda vas ima više kojima to smeta, pa biste onda mogli preko predstavnika suvlasnika najprije tražiti da imisije prestanu, a zatim pokušajte nazvati sanitarnog inspektora i pitajte ima li on ovlasti za reagiranje kad su privatni stanovi u pitanju. Da se radi o poslovnom prostoru - defintivno sanitarni - ali možda i u ovome slučaju. Ja sam imao takvih problema s pekarnicom i uz dobru volju i pomoć sanitarnog stvar je riješena.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija