Jump to content

odjava registracije


anton887

Preporučene objave

lijepo vas molim za savjet. došlo mi je rješenje o ovrsi od porezne kazna od 700 kn, jer nisam odjavio registracije skutera nakon što je isteklo, već sam se ponovno registrirao nakon par mjeseci. u pouci mi piše da mogu izjaviti žalbu ministarstvu financija, ali da ne zadržava izvršenje rješenja. molim vas za pomoć. moram naglasiti kako sam zaposlen i primam nekakvu plaću..hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Došlo je do porezne, znači nastupila je pravomoćnost.

 

Možete podnijeti Visokom prekršajnom sudu zahtjev za izvanredno ublažavanje kazne, ali se tim zahtjevom ne odlaže izvršavanje rješenja.

 

Šansa na VPS-u vam je nikakva, nikog neće zanimati vaš nemar oko skutera.

 

Kada poreznici shvate da vam nemaju odakle oduzeti, sve vraćaju u policiju, policija šalje sudu koji će tih 700 kuna preinačiti u 3 dana zatvora, dobiti će te obavijest i za to, a nakon toga policija kuca na vrata da vas vodi u zatvor.

 

Iz zatvora možete izaći u svakom trenutku čim netko izvana plati neplaćenu uplatnicu.

 

Moja je preporuka da se snađete se i da platite to.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

piše rješenje o ovrsi na temelju prekršajnog naloga kao ovršne isprave. da li je to prije porezne trebalo biti na prekršajnom sudu i da piše na temelju presude, a ne naloga. Ako je moj prekršaj trebao završiti na sudu, nisam dobio niti jedan poziv iz tog vremena.

Kakav je Vaš savjet, s obzirom da mi se mogu naplatiti s plaće jer radim, a plaća mi je premala da to platim.

hvala vam

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija