Jump to content

Molim savjet


lonili

Preporučene objave

Imam nekoliko pitanja ,ako mi netko može odgovoriti !!

Hrvatski sam dragovoljac koji je prošao ratišta od Zapadne Slavonije pa sve do Juga Hrvatske (Prevlaka)u postrojbama Spec. Policije.

Da previše ne dužim, problemi su počeli 2001.god i sada se samo pogoršavaju.Lječenje sam poćeo te godine i još uvijek traje.Radio sam do prošle god. 7 mj.sa prekidima, jer kada poslod. sazna za probleme ugovor se jednostavno ne produžuje...

2009.god. sam ostao bez lijevog bubrega(tumor)i tada sam predao za invalidsku mirovnu i uredno sam odbijen, u međuvremenu mi je djagnosticiran kronični PTSP i postavljene su mi dijagnoze F43.1,F41.2,F32.2,F62.0,F07.9,i prema mišljenju psihologa i psihijatra iscrpljene su prilagodbene mogućnosti, a sposobnost za rad je bitno i trajno reducirana za sve poslove.

Ostao sam i bez kategorija, jer sam po zanimanju Mehaničar i Profesionalni vozač, ostala mi je samo B kat.

Podnio sam tužbu Upravnom sudu za priznavanje statusa HRVI ( mada znam da je po zakonu kasno).

Ponovno sam predao zahtjev za invalidskom komisijom i sada očekujem poziv.

Moje pitanje je: Kave su mi šanse da prođem na komisiji i dobijem nekakvu mirovinu.

 

Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija