Jump to content

usluge programa max-tv, prevara ili pravo


Grrrrr

Preporučene objave

Molim vas zna li netko da li na max tv putem t-com operatera smiju ukidati programe bez ikakve najave. naime, uzeli smo max-tv prije dvije godine i dobili popis programa koji su uključeni u osnovnom paketu. sve je bilo ok do prije mjesec dana kada su nam malo po malo počeli skidati , odnosno uskračivati programe i to baš one koje gledamo. najprije talijanske, zatim neke dječje programe,i ulavnom još neke koje smo reedovno gledali. na pritužbu koju sam uputila operateru telefonski, odgovoreno mi je da je to iz razloga što imamo osnovni paket i da se ovo drugo sada sve plaća. a ja pitam a prije, zar se prije nije plaćalo??? navodno, po njihovom ponašanju oni mogu mijenjati uvjete jednostrano, svakako nepovoljno po korisnika usluge. da li je to zakonski osnovano i što učiniti, osim, naravno, prekinuti sa njima suradnju??

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

sa operaterima treba komunicirati samo pismeno(preporučeno i sa povratnicom).

 

telefonski razgovori mogu nečemu poslužiti sam ako se snimaju.

operateri snimaju tf. razgovore za svoje potrebe .

 

u pismenom zahtjevu za obrazloženjem navedite da ste bili u zabludu (zbog izjava operatera)i sklopili ugovor uza uslugu .

ili tražite da izvrše ugovorenu uslugu ,pod prijetnjom raskida ugovora .<8zbog neizvršavanja ugovora)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

To je, pretpostavljam, bio onaj promo paket, s ugovorom na 2 godine. Trebate čitati sitna slova prije nego nešto potpišete.

Jedna druga stvar mi je ovdje upala u oko: "tf. operateri snimaju razgovore za svoje potrebe" - Je li to legalno?

I druga stvar: "telefonski razgovori mogu poslužiti nečem samo ako se snimaju" - Zar bi to bio valjan dokaz pred recimo, sudom?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija