Jump to content

Napuhao 1,03


Olivier

Preporučene objave

evo bila fešta, popilo se malo i ponestalo je cigareta, odoh po cigarete i Editirao moderator

napuhao sam 1,03 s tolerancijom je to 0,93.

 

uskoro ču pred suca...što me čeka?

kakvu kaznu mogu dobiti? i dali je ikako moguće da dobijem samo opomenu?? mladi sam vozač jer imam 18 godina i da li to utječe na veličinu novčane kazne...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na ovom forumu nastojimo održavati visoku razinu pristojnosti u komunikaciji, bez omalovažavanja bilo koje profesije.

 

Slijedi prekršajni nalog, redovito zaprimajte poštu pa se javite kad nešto stigne.

 

Za alkohol slijedi kazna od 1.000 do 3.000 kuna, može biti zaštitna mjera zabrane upravljanja, a i ne mora, nije moguće dobiti opomenu.

 

Jednaka je visina kazne za "mladog" i "običnog" vozača.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne mora ni stići poziv, prekršajni nalog može poslati i policija i sud, treba pisati prigovor u kojem se priznaje prekršaj a tražiti manju kaznu, priložiti potvrdu o školovanju i potvrdu iz porezne da se nema imovine i prihoda iz imovine, sud može drastično smanjiti kaznu.

 

Ako i dođe poziv na sud sa sobom ponijeti te potvrde.

 

Neće biti velika kazna.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

1. Rok za vođenje prekršajnog postupka je 4 godine.

 

2. U prekršajnom nalogu ima uplatnica, a u pozivu nema.

 

3. Ovisi da li će se raditi o prekršajnom nalogu ili ne, mislim da će vas zvati na saslušanje samo ako u prigovoru na prekršajni nalog budete poricali prekršaj ili ako u prigovoru navedete nešto što sudu ne bude potpuno jasno.

 

4. Prigovor pišite sami, mogu pomoći brojni stari odgovori na ovom forumu, ako se ne umijete snaći platite odvjetniku da vam to napravi.

 

5. Piše u prekršajnom nalogu. Ako nema adrese skinite je s interneta.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija