Jump to content

Glavna rasprava


anonimno

Preporučene objave

 

Pozdrav, ovako prije nekolko mjeseci zaustavio me prometni policajac (10 sati ujutro) koji sa mnom ima neke neraščiščene stvari i nakon svih provjera opreme, alkotestiranja i ostalog kad je vidio da je sve uredu lagano mi napiše da nisam koristio sigurnosni pojas, ja se žalim i tražima suočenje radi svoje osobne satisfakcije bez obzira na ishod. Do danas su bile zakazane dvije gl. rasprave na koje se dotični policajac nije pojavio niti je opravdao svoj nedolazak, ja sam oba puta bio prisutan a sudac mi kaže poslat čemo vam poziv ponovo. Pa me zanima dokada to može ići tako s njegovim nepojavljivanjem imogu li ja po tom pitanju nešto ućiniti.

Unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa me zanima dokada to može ići tako s njegovim nepojavljivanjem imogu li ja po tom pitanju nešto ućiniti.

 

moze ici u nedogled odnosno dok sudac ne kaze dosta, uciniti ne mozes nista.

 

najvjerojatnije je ovaj put umjesto poziva policajcu njegovom nadredjenom otisao nalog suda sa zahtjevom da osigura prisustvo svog podredjenog u prekrsajnom postupku sto znaci da ce sljedeci put biti tamo pa makar sjekire padale.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija