Jump to content

vještačenje u tvrtkovoj...


rozenica

Preporučene objave

bok forumaši jučer sam bil na vještačenju u tvrtkovoj pa me vještakinja poslala kod psihologice na testiranje,,bio sam tamo dva sata da bi mi na kraju rekla da će napisati papire te da će mi riješenje stići doma na kućnu adresu ili će me pozvati u ministarstvo kod taborskog da budem prisutan kod njegovog mišljenja.Ima tko kakva iskustva sa ovim protokolom?

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

možda te poslala na testiranje kod psiloga jer nisi imao testiranje u zadnjih 6 mjeseci od tog dana kada si bio na komisiji.

najvjerojatnije joj je taj test bio presudan da odluči što će s tvojim predmetom.

 

ne kužim kako to netko završi u tvrtkovoj ili kod taborskog.

ja sa u zadru i nikako do tih u zg a vjerujem da kad bi me primili vidjeli bi da nisam samo broj već čovjek sa stvarnim problemima.

dajte savjet kako du zagreba?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

taborski potvrdio procjenu tvrtkove i potvrdio 50-50,,,do sad bilo 20-80,,,ima nade za nas

ne kužim kako to netko završi u tvrtkovoj ili kod taborskog.

ja sa u zadru i nikako do tih u zg a vjerujem da kad bi me primili vidjeli bi da nisam samo broj već čovjek sa stvarnim problemima.

dajte savjet kako du zagreba?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ako nemaš hrvi nikako džabe sto si bolestan jer u ovoj državi negledaju bolest nego koje podnijo zahtjev do 2005 kod mene je makar tako i zna li naš Ministar koliko se na osnovi ptsp diže tableta i baca u smeće jer ja kad nekom kazm da moram piti kaže mi da sam lud sta se trujem a ja sam mislio da mi pravo niko nemože ukrast ako sam bolestan al bolest mi ostaviše pravo nedaju

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...
ako nemaš hrvi nikako džabe sto si bolestan jer u ovoj državi negledaju bolest nego koje podnijo zahtjev do 2005 kod mene je makar tako i zna li naš Ministar koliko se na osnovi ptsp diže tableta i baca u smeće jer ja kad nekom kazm da moram piti kaže mi da sam lud sta se trujem a ja sam mislio da mi pravo niko nemože ukrast ako sam bolestan al bolest mi ostaviše pravo nedaju

 

danas stiglo rješenje iz tvrtkove povisili mi sa 20-80 profesionalnu na 50-50...cca 700kunića više...čovjeka veseli...nema predaje..pozdrav svima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kolega, čestitam.

Tvoje pozitivno iskustvo, iako rijetko, daje mi snage.

Pozdrav

 

Ima nade, samo treba biti uporan.

 

Evo i moj primjer to dokazuje.

 

Početkom 2011 godine bio na ponovnom vještačenju - obnovi postupka po drugi puta nakon umirovljenja - prvi puta me odbili s obrazloženjem da nema promjene stanja, odnosno da nije došlo do pogoršanja . Do tada imao 30 rat -70 ostalo profesionalnu, a onda dobio 50%-50% opću, sa tada još privremenim rvi od 20 %, sada i to rješeno krajem prošle godine dobio za stalno rvi 30 % .

 

Znači treba biti samo uporan i ne odustajati .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija