Jump to content

Naknadno otkrivena ozljeda


Tmi

Preporučene objave

Izazvao sam manji sudar.

S vlasnikom auta u kojeg sam udario od iza - sam otišao kod njegovog servisera gdje su mehaničari nakon detaljnog pregleda ustvrdila da od iza nema nikakvih oštečenja na automobilu. Pronašli su manju ogrebotinu sastrane koja je vjerovatno nastala zbog sudara.

 

Nakon što je ustvrđeno da nema neke velike štete ,vlasnik auta kojeg sam udario se počeo žaliti na bol i nazvao je nekog svog liječnika. Drugi dan tvrdi da ima ovratanik i da je na bolovanju te da traži svjedoka koji je tamo bio. Može li on išta dokazati pošto niti smo zvali policiju i hitnu i nitko nemože potvrditi da sam mu ja to napravio ?

uređeno: od Tmi
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Iskaz limara bi mogao biti dovoljan.

 

Na vama je da odlučite kakvu priču će te složiti na osiguranju budu li od vas tražili izjavu.

 

Ukoliko priznate događaj osiguranje će mu morati isplatiti nešto za ozlijede, a ukoliko budete sve poricali činite osiguranju slonovsku uslugu i izlažete sami sebe mogućoj privatnoj tužbi.

 

Taj liječnik je obvezan prijaviti policiji da mu je pristupio pacijent koji je ozlijedu zadobio u prometnoj nesreći.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija